Przedłużenie ograniczenia działalności Uczelni do 24 maja

Do 24 maja 2020 nadal zawieszone będzie kształcenie na studiach, studiach podyplomowych oraz kształcenie doktorantów. Zajęcia mają odbywać się zdalnie - z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Przewidywane jest stopniowe przywracanie funkcjonowanie poszczególnych instytucji, także uczelni. Po ogłoszeniu przez rząd kolejnego etapu przywracania funkcjonowania poszczególnych instytucji.

Pełne informacje w linku.

Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 15/2020 Rektora Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy na Uczelni realizujemy kształcenie w trybie zdalnym.

W systemie ISOS studenci na bieżąco otrzymują komunikaty dotyczące korzystania z tzw. „e-learningu” z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, na które składa się:
    1) zamieszczanie materiałów edukacyjnych przez nauczycieli akademickich na platformie e-learning w systemie ISOS.
    2) kontakt nauczycieli ze studentami w formie on-line poprzez komunikator platformy e-learning KPSW.