Przedstawiciele KPSW z wizytą na Litwie

Delegacja Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy udała się z wizytą do Kazimiero Simonavičiaus Universitetas w Wilnie.

Jednym z głównych celów wyjazdu była wymiana doświadczeń w sferze organizacji, struktury oraz funkcjonowania Uniwersytetu w Wilnie oraz KPSW w Bydgoszczy. Zamiarem wizyty była także analiza efektów dotychczasowych wspólnych działań oraz omówienie nowych inicjatyw, mających na celu poszerzenie współpracy obu uczelni.

Wyjazd był bardzo owocny w nowe ustalenia prowadzące do intensyfikacji i określenia działalności organizacyjnej zgodnej z wzajemnymi oczekiwaniami. Inicjatywa ta była doskonałym przykładem wymiany i transferu dobrych praktyk zmierzających do intensyfikacji umiędzynarodowienia.