Zapisz malucha do weekendowego przedszkola KPSW

Ruszają zapisy do przedszkola dla dzieci studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Placówka ta powstaje z myślą o uczących się młodych mamach i ojcach, którzy będą mogli w weekendy pozostawiać dzieci pod opieką nauczycieli z Przedszkola Niepublicznego „Kacperek".

Oferta weekendowego przedszkola kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy studiują w systemie niestacjonarnym oraz pracowników Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Z takiej formy weekendowej opieki skorzystać będą mogły także dzieci studentów stacjonarnych KPSW oraz innych uczelni, jednak pierwszeństwo przy zapisach mają studenci niestacjonarni.

Maluchami opiekować się będą pracownicy Przedszkola Niepublicznego „Kacperek" przy ul. Abrahama 1 na osiedlu Błonie (placówki działającej w ramach Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia). Specjalnie dla nich placówka będzie otwarta w soboty i niedziele, w godz. 7.00 -18.00. Rodzice, w zależności od potrzeb, będą mogli przyprowadzić dziecko na kilka godzin lub na cały dzień. Maluchy, w wieku 3-6 lat, będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę kadry pedagogicznej z Przedszkola „Kacperek", która przygotuje dla nich specjalny program edukacyjny oraz szereg zabaw dostosowanych do ich wieku. Podczas pobytu, dzieci będą także mogły korzystać z posiłków.

Za każdy dzień pobytu „przedszkolaka" w placówce pobierana będzie opłata (plus stawka żywieniowa). Jej wysokość będzie uzależniona od liczebności dzieci w grupie oraz od liczby godzin, które dziecko spędzi pod opieką nauczycielek.

Zapisy do weekendowego przedszkola prowadzi Dział Promocji i Informacji KPSW, ul. Piotrowskiego 12-14 w Bydgoszczy lub tel. 52 339 30 15 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00).