Kto zdobędzie Puchar Kanclerza KPSW?

Znany jest już terminarz rozgrywek II Międzywydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Kanclerza KPSW. W rywalizacji bierze udział osiem drużyn, a pierwszy mecz już w najbliższy wtorek (13 kwietnia). Mistrzów KPSW w siatkówce poznamy 4 maja!

W turnieju bierze udział 8 drużyn mieszanych, które rozgrywają mecze w dwóch grupach. Po dwa najlepsze zespoły awansują do półfinałów, a ich zwycięzcy spotkają się w meczu finałowym o Puchar Kanclerza.

Terminarz spotkań:

• 13 kwietnia (wtorek) godz.16.45 - geodezja i kartografia (I rok) - filologia (I rok), godz. 18.00 - pedagogika (I rok) - administracja (I rok)
  • 14 kwietnia (środa) godz. 17.15 - budownictwo (I rok) - pedagogika (II/III rok)
  • 20 kwietnia (wtorek) godz. 16.45 - geodezja i kartografia (II rok) - I filologia (I rok), godz. 18.00 - stosunki międzynarodowe (I rok) -geodezja i kartografia (I rok)
  • 21 kwietnia (środa) godz. 17.15 - pedagogika (I rok) - pedagogika (II/III rok), godz. 18.15 - administracja (I rok) - budownictwo (I rok)
  • 27 kwietnia (wtorek) godz. 16.45 - geodezja i kartografia (II rok) - geodezja i kartografia (I rok), godz. 18.00 - stosunki międzynarodowe (I rok) - filologii angielskiej (I rok)
  • 28 kwietnia (środa) godz. 17.15 - PIERWSZY PóŁFINAŁ, godz. 18.15 - DRUGI PóŁFINAŁ
  • 4 maja (wtorek) - FINAŁ

19 kwietnia (poniedziałek) odbędą się dwa zaległe mecze

Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej o Przechodni Puchar Kanclerza KPSW rozgrywany jest po raz drugi. Rok temu w zawodach wzięło udział również osiem zespołów, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Tryumfatorem ubiegłorocznej edycji mistrzostw KPSW w piłce siatkowej została drużyna reprezentująca I rok geodezji studiów stacjonarnych w składzie: Alicja Bugaj, Ewa Konieczna, Michał Bucholc, Kamil Lubiatowski, Piotr Przekwas, Jarosław Kochanek, Christopher Ćwikliński.