Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Roczniki KPSW kolejny raz na ICI Journals Master List 2018

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie roczniki wydawane w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy kolejny rok z rzędu zostały zaindeksowane na liście czasopism naukowych ICI JOURNALS MASTER LIST 2018. 

Na podstawie weryfikacji informacji z ankiet roczników oraz analizy  wydań z 2018 roku, Eksperci Index Copernicus wyznaczyli wartości wskaźnika Index Copernicus Value - ICV za miniony rok. Wszystkie czasopisma naukowe wydawane w KPSW odnotowały znaczny wzrost względem poprzedniej ewalucji. 
 
Roczniki wydawane na Uczelni „Studia z zakresu nauk prawnoustrojowych. Miscellanea”, Rocznik Naukowy KPSW w Bydgoszczy. Transdyscyplinarne Studia o Kulturze (i) Edukacji” oraz „Roczniki Ekonomiczne KPSW w Bydgoszczy” notowane są w bibliograficzno-pełnotekstowej bazie The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH) a także  indeksowane w bibliograficznej bazie polskich naukowych czasopism humanistycznych i społecznych BazHum. Informacje o artykułach publikowanych w rocznikach znajdują się polskiej bazie cytowań POL-index jak również  w innych  bibliograficzno-pełnotekstowych bazach dziedzinowych.  

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl