Ruszyła piąta edycja Akademii Menedżera

17 marca 2015 r. rozpoczęła się rekrutacja do V edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 kwietnia 2015 r. pod adresem e-mail: akademia@gdos.gov.pl .

Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań przeznaczonych dla studentów, organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Głównym celem Akademii jest zwiększenie świadomości i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce oraz wyszkolenie przyszłych menedżerów, którzy swoją pracą będą wcielać w życie ideę zrównoważonego rozwoju. W Akademii mogą wziąć udział pełnoletni studenci uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych, którzy w momencie trwania Akademii nie ukończyli 26. roku życia.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronach: www.gdos.gov.pl, projekty.gdos.gov.pl oraz poczujnature.pl.