Zalicz praktyki w Samorządzie Studenckim

Członkowie Samorządu Studenckiego KPSW, którzy aktywnie włączają się w jego działalność, mogą w ten sposób odbyć również praktyki studenckie. O zaliczenie w formie prac wolontariackich, starać się mogą studenci filologii, administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki (z wyjątkiem specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna). Najbliższe spotkanie samorządu - we wtorek, 23 listopada o godz. 17 (ul. Piotrowskiego 12, sala 112).

Studenci zainteresowani taką formą praktyk kierunkowych muszą je odbyć w następującym wymiarze:
1. pedagogika (oprócz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z diagnozą pedagogiczną) -maksymalnie 4 tygodnie (80 h)
2. filologia - maksymalnie 2 tygodnie
3. stosunki międzynarodowe - maksymalnie 2 tygodnie (80 h)
4. ekonomia - maksymalnie 2 tygodnie (80 h)
5. administracja - maksymalnie 2 tygodnie (80 h)

Studentów zainteresowanych działalnością w Samorządzie Studenckim KPSW zapraszamy na spotkanie studentów, które odbędzie się 23 listopada 2010 r. o godz. 17.00 (ul. Piotrowskiego 12, sala 112).