Studenci wybrali nowy samorząd

Karolina Mrozik-Gliszczyńska przez kolejny rok pełnić będzie funkcję Przewodniczącej Samorządu Studenckiego KPSW. Jej zastępczynią została Kinga Schwocher, zaś na Sekretarza Samorządu KPSW wybrano Darię Nowak.

Wybory do Samorządu Studenckiego KPSW odbyły się 23 listopada 2011r. Obok Zarządu, wybrano także członków Komisji Rewizyjnej Samorządu Studenckiego KPSW - Sonię Jeszke, Judytę Kanarek i Macieja Czarneckiego. Rzecznikiem Praw Studenta wybrano jednogłośnie Ewelinę Kurtys. Powołano również Komisję ds. Zmiany Regulaminu Samorządu Studenckiego KPSW w składzie: Karolina Mrozik-Gliszczyńska, Daria Nowak i Ewelina Kurtys.

W składach Wydziałowych Komisji Stypendialnych znaleźli się:

• Majewska Patrycja i Mirosława Schmidt (Wydział Pedagogiczny),
  • Katarzyna Rozmysłowicz i Tomasz Warda (Wydział Prawa i Administracji),
  • Aleksandra Leppert i Magdalena Szczepaniak (Wydział Ekonomiczno-Społeczny),
  • Paulina Strzemkowska i Paulina Pytlińska (Wydział Filologiczny),
  • Justyna Jurkiewicz i Justyna Kosmalska (Wydział Techniczny).

W Uczelnianej Odwoławczej Komisji Stypendialnej studentów reprezentować będą: Natalia Dyczkowska-Każuro, Anna Bochenek, Ewa Adamowicz, Andżelika Balcer i Magdalena Kasprzyk.

Do Komisji Dyscyplinarnej ds. Nauczycieli wybrano jednogłośnie Mirosławę Schmidt, a do Uczelnianej Komisji ds. Oceny Jakości Kształcenia - Violettę Siemieniec. Na zjazdy Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej oraz Międzyuczelnianego Niezależnego Stowarzyszenia Uczelni Niepaństwowych został wybrany Zarząd Samorządu Studenckiego KPSW.

Najbliższe zebranie nowego Samorządu Studenckiego KPSW odbędzie się 8 grudnia 2011r.(czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie uczelni przy ul. Piotrowskiego 12-14.