Spotkanie wigilijne pracowników KPSW

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od lat tradycją, 15 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie wigilijne w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.

Wraz z zaproszonymi Gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Obejrzeliśmy jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z Kujawsko-Pomorskiego Przedszkola Niepublicznego „Bursztynek”.

Następnie ciepłe i życzliwe słowa, wszystkim zebranym przekazała JM Rektor prof. nadzw. KPSW, dr Helena Czakowska oraz Pan Prezydent Roman Czakowski.

Uroczystość zaszczyciło wielu gości m.in. Marek Gralik Kujawsko-pomorski kurator oświaty. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach dzieliliśmy się opłatkiem, wspólnie śpiewając kolędy przy wigilijnym stole.