SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania?

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 17 kwietnia 2018 r. w godz. 13.15 - 15.45 zaprasza na kolejne "SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę".

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Miejsce spotkania:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, aula 1, bud. 2.1., (koło Biura Karier i baru, przy holu targowym).

Plan wystąpień:
  • Instrumenty wsparcia oferowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (Oddział PTE w Bydgoszczy),
  • Wsparcie proinnowacyjne (Pracodawcy Pomorza i Kujaw),
  • Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy),
  • Formy wspierania przyszłych przedsiębiorców oferowane przez Wojewódzki Urząd Pracy (Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy),
  • Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego).
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z przyczyn od siebie niezależnych.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa  w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).