Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Wizyta w Zespole Szkół Technicznych w Toruniu

Dzień GIS’u (Geographic Information System) jest ogólnoświatową inicjatywą obchodzoną podczas Tygodnia Świadomości Geograficznej w dniach 13-19 listopada. W tym czasie prezentowane są nowe oprogramowania i tendencje w dziedzinie technologii GIS.

Czytaj więcej...

KOLEJNY SUKCES TRZECH CZASOPISM NAUKOWYCH WYDAWANYCH W KPSW

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie roczniki wydawane w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy kolejny rok z rzędu zostały zaindeksowane na liście czasopism naukowych ICI JOURNALS MASTER LIST 2016.  Na podstawie weryfikacji informacji z ankiet roczników oraz analizy  wydań z 2016 roku, Eksperci Index Copernicus wyznaczyli wartości wskaźnika Index Copernicus Value - ICV za miniony rok. Wszystkie czasopisma naukowe wydawane w KPSW odnotowały znaczny wzrost względem poprzedniej ewalucji.  

 

Czytaj więcej...

Zapisy na wyjazdy w ramach programu Erasmus trwają

Nadal trwają zapisy na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus 2017/2018.

Zapraszamy wszystkich studentów do zapisania się na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez studentów programów edukacyjnych, który umożliwia poznanie kultury i języka innego państwa.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wykład O IDEI STWORZENIA

SZANOWNI PAŃSTWO!

Ks. Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład ks. prof. dr. hab. STEFANA SZYMIKA pod tytułem:

"IDEA STWORZENIA ORYGINALNĄ MYŚLĄ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ (EUROPEJSKIEJ) CYWILIZACJI”.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy (ul. Grodzka 18).

Czytaj więcej...

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2017

16 listopada 2017 roku w godz. 10:00 do 17:00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2017 organizowane przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy.

Na Offertach w tym roku zagości wielu wystawców, którzy zaprezentują swój potencjał i zaproszą do bezpośredniego kontaktu. Będzie to doskonała okazja dla odwiedzających, by zapoznać się  z profilem działalności firmy, ofertami i specyfikacjami stanowisk pracy. Wśród wystawców znajdą się ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym regionie.

Czytaj więcej...

Z Ministrem prof. A. Bobko o przyszłości uczelni niepublicznych

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w sympozjum pt. „Uczelnie niepubliczne w perspektywie Ustawy 2.0”, które odbędzie się w dniu 23 listopada 2017 roku w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57. Gościem specjalnym spotkania będzie prof. dr hab. Aleksander Bobko – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czytaj więcej...

Konkurs literacko-plastyczny

Wczoraj, tj. 6.11 w murach naszej Uczelni mogliśmy przeżywać finał wojewódzkiego konkursu literacko-plastycznego „W malarskim obiektywie Augusta Renoira”. Patronat nad uroczystością sprawował Prorektor Prof. nadzw. KPSW dr hab. Janusz Kutta,a współorganizatorami była Szkoła Podstawowa nr 31.

 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl