Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

KPSW na Dniach Szwederowa

 Już w ten weekend, tj. w dniach 10 - 11 czerwca br. reprezentanci naszej uczelni uczestniczyć będą w XXXVI Dniach Szwederowa. W programie między innymi, występu zespołów dziecięcych z bydgoskich placówek oświatowych, oraz znanych wykonawców polskich, jak i wielu innych artystów sceny bydgoskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 

Rozpoczęliśmy VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Rozpoczęliśmy VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki (VI International Open Scientific Days), czyli cykliczne spotkania naukowe i imprezy popularnonaukowe które wpisały się na stałe do kalendarza imprez międzynarodowych Uczelni oraz regionu. Organizowane są w celu intensyfikacji umiędzynarodowienia studiów, poznania kultury innych narodów,  popularyzacji nauki, kultury i sztuki, a także promocji najważniejszych osiągnięć naukowych Uczelni i naszych partnerów.
 

Czytaj więcej...

Studenci KPSW z przedstawieniem w bydgoskim przedszkolu

2 czerwca br. studenci kierunku Edukacja Przedszkolna i wczesnoszkolna KPSW uczestniczyli w Festynie Rodzinnym "Dzień wdzięczności rodzicom" z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka w Przedszkolu nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem" w Bydgoszczy, gdzie pod kierunkiem dr Katarzyny Stefanowicz-Zawiszewskiej wystąpili z przedstawieniem pt. "Wysportowany Kopciuszek".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Święto Starego Fordonu

Już w ten weekend, tj. w dniach 3-4 czerwca br. reprezentanci Uczelni uczestniczyć będą w Święcie Starego Fordonu przy Nabrzeżu Wisły w Bydgoszczy.
W programie mnóstwo atrakcji. Szczegółowe informacje dostępne tutaj.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Rekrutacja 2017/2018 w CKPiU KPSW

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW w Bydgoszczy w dniu 16.06.2017 r. przedstawi na stronie internetowej ofertę studiów podyplomowych, kursów doskonalenia zawodowego prowadzonych przez nauczycieli akademickich, terapeutów krajowych i zagranicznych na rok akademicki 2017/18
Nabór wniosków na kierunki kształcenia realizujemy drogą e-mail (za pośrednictwem skanu), pocztą lub osobiście w biurze CKPiU KPSW  przy ul. Toruńskiej 55-57 od dnia 19.06.2017. O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.

Kondolencje

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Marii Kamińskiej


wieloletniego Dyrektora Zespołu Szkół
 Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia w BydgoszczyRodzinie oraz Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia

 

Zarząd i pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia
oraz
Rektor, Prezydent i Społeczność Akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

 

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego

Dziś, tj. 30 maja br. w Sali Senatu KPSW odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli" dla uczniów szkół podstawowych, którego organizatorem było Stowarzyszenie Św. Łazarza Diecezji Bydgowskiej i nasza Uczelnia.
Wydarzenie to honorowym patronatem objął Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pan Marek Gralik.

Czytaj więcej...

Profesor Jacek Pyżalski w CKPiU

Około 400 nauczycieli szkół bydgoskich było uczestnikami zajęć w cyklu „Co działa jak nic nie działa”, które odbyły się w miniony poniedziałek, tj. 22 maja br. w Auditorium Maximum KPSW.
Tematem spotkania był problem agresji werbalnej i internetowej występujących wśród młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl