Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Bal Karnawałowy KPSW i KPCK

Tradycją naszej Uczelni jest organizowana corocznie zabawa ostatkowa. W tym roku XVII Bal Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy oraz XXIII Bal Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia odbył się w sobotę 25 lutego br.

Czytaj więcej...

I Bydgoski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Bydgoszczy organizuje pod honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego I Bydgoski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Test odbędzie się 1 marca 2017 r. w sali sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellońskiej 3 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Bydgoskie Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych zgodnie z wolą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej jest wyrazem hołdu narodu dla żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia za męstwo, patriotyzm oraz walkę o niepodległość i suwerenność Polski.
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej i Wojewoda Kujawsko-Pomorski zapraszają na Bydgoskie Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, które odbędą się 28 lutego 2017 r.

Czytaj więcej...

KPSW na Targach Edukacyjnych w Sierpcu

Jak co roku w lutym reprezentanci Uczelni wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Sierpcu. Była to doskonała okazja do zapoznania młodzieży z naszą ofertą edukacyjną. Uczestnicy targów chętnie odwiedzali nasze stoisko i rozmawiali z naszymi przedstawicielami na tematy dotyczące wyboru dalszej drogi kształcenia.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl