Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Dzień Bibliotekarza w KPSW

Z okazji Dnia Bibliotekarza Bibliotekę Kujawsko -Pomorskiej Szkoły Wyższej odwiedzili ostatnio niezwykli goście, dzieci z Przedszkola Bursztynek.

 

Czytaj więcej...

Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

              Narodowy Bank Polski ogłosił XI edycję Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską. Konkurs ma na celu zwiększenie zainteresowania studentów tematyką z zakresu nauk ekonomicznych.

Czytaj więcej...

Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

JM Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy prof. KPSW, dr Helena Czakowska wzięła udział w uroczystych obchodach 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przedstawiciele samorządu, szpalery pocztów sztandarowych, żołnierze, kombatanci w galowych mundurach, harcerze oraz licznie przybyli bydgoszczanie wzięli udział we mszy świętej w intencji Ojczyzny odprawionej przez biskupa Jana Tyrawę. Uroczystość odbyła się na Starym Rynku w Bydgoszczy.  

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejną debatę

Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na siódmą debatę z cyklu "Polskie drogi do niepodległości". Tematem przewodnim będzie "Ustrój i prawo Polski Odrodzonej".

Czytaj więcej...

Debata Międzypokoleniowa z warsztatami pt.:'Pokolenia we wspólnym twórczym działaniu

 Dnia 5 maja br. (sobota) o godz. 10.00 rozpocznie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy w sali 212 C debata międzypokoleniowa z warsztatami na temat "Pokolenia we wspólnym twórczym działaniu", pod kierunkiem naukowym dr Katarzyny Stefanowicz - Zawiszewskiej. Udział wezmą dzieci przedszkolne, szkolne, seniorzy oraz zaproszeni goście.

 

Czytaj więcej...

Kongres "Jeden Świat - Wiele Kultur"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie „Jeden Świat - Wiele Kultur”, który odbędzie się w dniach 25-26 października 2018 r. w siedzibie Kujawsko - Pomorskiej  Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W ramach Kongresu odbędzie się IX Międzynarodowa Konferencja Interdyscyplinarna pod nazwą „Polska w obliczu 100-lecia niepodległości” oraz siedem konferencji tematycznych.


 

Czytaj więcej...

Rekrutacja KPSW 2018/2019

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy  prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia na  wszystkie kierunki.


Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji:
pokój 3B (parter) w budynku B

ul. Toruńska 55-57, Bydgoszcz 85-023
tel. 52 322 0 322 lub tel. kom. 500 149 149
mail: rekrutacja@kpsw.edu.pl 

Sprawdź kierunki i zapisz się: srs.kpsw.edu.pl/ 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl