Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Nauczyciel akademicki KPSW został wyróżniony

Z przyjemnością informujemy, iż mgr Dariusz Czakowski, pracownik naukowy Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, od lat związany z działalnością Katedry Ekonomii i Badań nad Gospodarką w obszarach naukowych takich, jak np. studia ekonomiczne, projekty badawcze i upowszechnianie wiedzy z zakresu mikroekonomii został wyróżniony za najlepszą prezentację referatu podczas XXIV KONGRESU STOWARZYSZENIA EKONOMISTÓW ROLNICTWA I AGROBIZNESU w sekcji "Przewagi konkurencyjne agrobiznesu i obszarów wiejskich".

Czytaj więcej...

Zasoby Biblioteki Politechniki Narodowej w Atenach dostępne dla studentów KPSW

Wizyta delegacji z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z JM Rektor prof. KPSW dr Heleną Czakowską i Prezydentem mgr. Romanem Czakowskim na czele w Politechnice Narodowej w Atenach okazała się niezwykle owocna w skutkach.
Ateńska Biblioteka mieści się na terenie ogromnego kampusu w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku. Księgozbiór biblioteki liczy ponad 200 tys. woluminów w tradycyjnej formie oraz prawie tyle samo źródeł multimedialnych.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów

W dniach 14-15 września br. Sekcja Promocji KPSW weźmie udział w Kujawsko-Pomorskim Salonie Maturzystów, który odbędzie się w Auditorium Novum UTP przy ul. Prof. Kaliskiego w Bydgoszczy. Celem spotkania z młodzieżą jest przedstawienie możliwości podjęcia studiów i zapoznania z ofertą edukacyjną.  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!
Szczegółowe informacje o Salonie tutaj.

Obchody Dni Budowlanych

9 września br. z okazji obchodów 15-lecia Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (KPOIIB) Prezydent KPSW w podziękowaniu za długoletnią i owocną współpracę wręczył prof. Podhoreckiemu, przewodniczącemu KPOIIB, medal Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Studiuj w KPSW i wygrywaj!

 Drodzy Kandydaci, ogłaszamy konkurs!

Wszystkie osoby, które do 30 września 2017 r. złożą dokumenty rekrutacyjne i podejmą naukę w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej na studiach I i II stopnia wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody - LAPTOPA!

Czytaj więcej...

Targi Rozwoju i Edukacji

Już w niedzielę, tj. 10 września br. w godz. 10.00-17.00 przedstawiciele KPSW uczestniczyć będą w Targach Rozwoju i Edukacji, które odbędą się na terenie Stadionu Zawiszy w Bydgoszczy.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego, gdzie reprezentacja Uczelni chętnie przedstawi możliwości podjęcia studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Spotkanie z Władzami Politechniki Narodowej w Atenach

Delegacja z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z JM Rektor prof. KPSW dr Heleną Czakowską i Prezydentem mgr. Romanem Czakowskim na czele została przyjęta przez władze Politechniki Narodowej w Atenach JM Rektora prof. Ioannisa Goliasa i Prorektora prof. Demetriosa Papantonisa.

Czytaj więcej...

Smart houses - greccy profesorowie z wykładami w KPSW

W kolejnym dniu wizyty w Grecji delegacja z KPSW podjęła szczegółowe rozmowy w zakresie współpracy z Wydziałem Informatyki Inżynieryjnej i Elektryczności. Odbyło się spotkanie z dziekanem i kadrą profesorską tego wydziału. Zwiedzano laboratoria i omówiono dalsze kroki współpracy.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl