Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

KPSW na V Targach Edukacyjnych w III LO

Już jutro, tj. 22 listopada br. przedstawiciele naszej Uczelni wezmą udział w piątej edycji Targów Edukacyjnych, których organizatorem jest III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy.
Targi odbędą się na terenie placówki przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy w godzinach 10.00-12.00 a wśród wystawców znajdą się uczelnie wyższe z naszego regionu. Będzie to doskonała okazja do przedstawienia młodzieży ponadgimnazjalnej swojej oferty edukacyjnej.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w KPSW

Jednym z priorytetów naszej Uczelni jest promowanie innowacyjności, dbanie o samorozwój oraz aktywną postawę wobec życia wśród społeczeństwa akademickiego i środowiska regionalnego. Co roku KPSW włącza się jako partner w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP).
Tegoroczny program ŚTP w KPSW obifitował w liczne wykłady i warsztaty związane z problematyką przedsiębiorczości. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. 
 

Czytaj więcej...

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016 już za nami

17 listopada br. w HSW "Łuczniczka" odbyły się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016, których organizatorem było Bydgoskie Porozumienie Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy. Na płycie targów gościło w tym roku ponad 80 wystawców prezentujących swój potencjał na rynku pracy. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością.

Czytaj więcej...

Warsztaty szkoleniowe z cyklu: "Innowacje w budownictwie"

26 listopada 2016 r. w godz. 13.00-14.00 odbędą się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy warsztaty szkoleniowe na temat: "Nowości w ceramice poryzowanej Porotherm", które poprowadzi inż. Jacek Fierek, doradca techniczny ds. cegieł konstrukcyjnych i klinkierowych z firmy Wienerberger.

Czytaj więcej...

KPSW podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Niepodległości

11 listopada br. Władze Uczelni i jej przedstawiciele wraz z pocztem standarowym uczestniczyli w Wojewódzkich Obchodach Święta Niepodległości.
Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji Ojczyzny w Katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy a następnie po przemarszu ulicą Gdańską odbyła się uroczystość patriotyczna pod pomnikiem Wolności.

Czytaj więcej...

Poznaj nowy Zarząd Samorządu Studenckiego KPSW

9 listopada 2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Studenckiego KPSW podczas którego wybrany został Zarząd Samorządu Studenckiego. Przewodniczącym Samorządu został Daniel Olszewski (II rok prawa, studia jednolite magisterskie, niestacjonarne), a jego zastępcą Włodzimierz Jopek (III rok administracji, studia I stopnia, niestacjonarne). Na sekretarza wybrano natomiast Angelikę Mrugowską (IV rok prawa, studia jednolite magisterskie, niestacjonarne).

Serdecznie gratulujemy!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w KPSW!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Obecnie zrzesza on 160 państw na całym świecie.
Każdego roku w listopadzie firmy, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne, które chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem organizują w ramach ŚTP wydarzenia w formie m. in. warsztatów, konsultacji, wykładów czy konferencji.

Czytaj więcej...

Dyżury Kliniki Prawa

Klinika Prawa Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, w skład której wchodzą studenci prawa i administracji naszej Uczelni,  wznawia swoją działalność w roku akademickim 206/2017 opartą na udzielaniu nieodpłatnych porad prawnych w drobnych, bieżacych sprawach życia codziennego mieszkańcom miasta Bydgoszczy, pomocy przy redagowaniu pism procesowych, wniosków oraz innych dokumentów skierowanych do sądów powszechnych czy organów administracji. Pracę Kliniki Prawa KPSW koordynują nauczyciele akademiccy WPAiE KPSW.

 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl