Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Promocja książki prof. KPSW dr hab. Janusza Kutty

Z dumą informujemy, że w sobotę, 20 stycznia 2018 roku, o godz. 18.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 20 odbędzie się uroczysta promocja książki prof. nadzw. Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, dr. hab. Janusza Kutty pt. "Dzieje Adwokatury w Wielkopolsce i na Pomorzu Nadwiślańskim w latach 1772-1945."

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wykład dr inż. Bolesława Krystowczyka

Koło Naukowe GeoPalik zaprasza na wykład nt. „Nietypowe zastosowania geodezji w utrzymaniu ruchu dużych zakładów przemysłowych” dr inż. Bolesława Krystowczyka, przewodniczącego Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy, specjalistę w dziedzinie geodezji inżynieryjnej, założyciela firmy GEOSERVEX.

Czytaj więcej...

Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy w sposób ciągły prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia na  wszystkie kierunki.
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji.
 

Czytaj więcej...

Student KPSW w gronie stypendystów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało 645 stypendiów studentom i 78 stypendiów doktorantom za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018. W tym zacnym gronie znalazł się student Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy Pan Martin Brzeziński.
 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl