Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Komunikat

Uwaga!

Informujemy, że w  dniach 1-2 kwietnia br. (sb-ndz) w związku z organizowanym Wiosennym Kiermaszem Ogrodniczym na HSW "Łuczniczka" liczba miejsc na bezpłatnym parkingu przy Hali może być ograniczona!

Studia na próbę w KPSW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom młodzieży po raz drugi w tym miesiącu organizujemy w murach naszej Uczelni Drzwi Otwarte "Studia na próbę w KPSW".
Już w ten czwartek, tj. 30.03 br. zapraszamy wszystkich do udziału w specjalnie przygotowanych konwersatoriach, laboratoriach i wykładach.
 

Czytaj więcej...

Prof. Alicja Grześkowiak odznaczona Krzyżem Wolności i Solidarności

 Prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak postanowieniem Prezydenta RP została odznaczona Krzyżem Wolności i Solidarności.  To honorowe wyróżnienie przyznawane jest za działalność na rzecz odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności oraz respektowania praw człowieka w PRL. Krzyże zasłużonym wręczył w miniony poniedziałek, tj. 20 marca br. w Bydgoszczy dr Jarosław Szarek, prezes Instytutu Pamięci Narodowej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na III Międzynarodowe Seminarium Muzyki Współczesnej

31.03 - 2.04 br. odbędzie się III Międzynarodowe Seminarium Muzyki Współczesnej które rozpocznie 31.03 o godz. 11.00 wykładem w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy (ul. Gdańska 20). Następnie o godz. 19.00 uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać koncertu - Recital Intermedialny w wykonaniu Jarosława Kapuścińskiego.


Czytaj więcej...

Kondolencje

Wyrazy głębokiego współczucia

Prof. zw. dr. hab. Ryszardowi Paczuskiemu

długoletniemu nauczycielowi akademickiemu
Kierownikowi Katedry Prawa Administracyjnego
 i Prawa Ochrony Środowiska


z powodu śmierci

ŻONY

składają

Prezydent, Rektor wraz z Senatem oraz cała społeczność akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

 

Obchody Bydgoskiego Marca 1981

19 marca br. (niedziela) odbędzie się uroczystość upamiętniająca 36. rocznicę wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981, którą rozpocznie o godz. 11.45 złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową strajku chłopskiego 1981 (ul. Dworcowa 87).

Czytaj więcej...

Podsumowanie Drzwi Otwartych

Wczoraj, tj. 14 marca br.  odbyły się Drzwi Otwarte "Studia na próbę w KPSW". Licznie przybyła młodzież miała niebywałą okazję poznać naszą Uczelnię "od środka" i wcielić się w rolę studenta poprzez uczestnictwo w specjalnie zorganizowanych warsztatach, ćwiczeniach i konwersatoriach.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl