Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Diecezjalne Duszpasterstwo Akademickie „MARTYRIA” zaprasza na AKADEMICKIE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE do parafii Matki Bożej Królowej Męczenników w Fordonie.

Czytaj więcej...

Rusza Pogotowie Podatkowe!

Pogotowie Podatkowe to inicjatywa studentów prawa i administracji skupionych w „Klinice Prawa” działającej w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.
Do końca kwietnia br. prowadzone będą bezpłatne konsultacje w zakresie pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2017 rok.

Czytaj więcej...

Konferencja z okazji Światowego Dnia Wyborów

Przedstawiciele Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii KPSW uczestniczyli w Jubileuszu 10-lecia istnienia Centrum Studiów Wyborczych UMK, który był celebrowany podczas konferencji zorganizowanej 1 lutego na Wydziale Prawa i Administracji UMK z okazji Światowego Dnia Wyborów.

Czytaj więcej...

Forum Geodezyjne

Serdecznie zapraszamy na "Forum Geodezyjne" organizowane przez Wydział Techniczny Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich - oddział w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektoratem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Forum odbędzie się dnia 14 kwietnia 2018 roku, szczegółowy program tego wydarzenia wkrótce na stronie intenetowej.  

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl