Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

ZAPRASZAMY NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową: "(Re)witalizacja więzi rodzicielskich jako wyzwanie polityki społecznej, penitencjarnej i postpenitencjarnej"

Czytaj więcej...

Laboratorium konstrukcji metalowych

W piątek 11.05.2018 następna grupa studentów kierunku Budownictwo uczestniczyła w zajęciach - laboratorium konstrukcji metalowych, które odbyły się w Zakładzie Konstrukcji Stalowych Firmy Gotowski.

Czytaj więcej...

Dzień Bibliotekarza w KPSW

Z okazji Dnia Bibliotekarza Bibliotekę Kujawsko -Pomorskiej Szkoły Wyższej odwiedzili ostatnio niezwykli goście, dzieci z Przedszkola Bursztynek.

 

Czytaj więcej...

Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

              Narodowy Bank Polski ogłosił XI edycję Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską. Konkurs ma na celu zwiększenie zainteresowania studentów tematyką z zakresu nauk ekonomicznych.

Czytaj więcej...

Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

JM Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy prof. KPSW, dr Helena Czakowska wzięła udział w uroczystych obchodach 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przedstawiciele samorządu, szpalery pocztów sztandarowych, żołnierze, kombatanci w galowych mundurach, harcerze oraz licznie przybyli bydgoszczanie wzięli udział we mszy świętej w intencji Ojczyzny odprawionej przez biskupa Jana Tyrawę. Uroczystość odbyła się na Starym Rynku w Bydgoszczy.  

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl