Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Podsumowanie drugiej edycji KOBIETNIKA Międzypokoleniowej Sesji (Świata) Kobiet

Dzień, który poprzedza Dzień Matki w  Kujawsko Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, był wyjątkowym czasem. W tym dniu podkreślona została rola kobiety i jej potencjał.
KOBIETNIK Międzypokoleniowa Sesja (Świata) Kobiet  zgromadziła w kampusie Uczelni setki osób. Była to już druga edycja tegoż ważnego wydarzeń, która wpisuje się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez KPSW. Pomysłodawcą KOBIETNIKA jest Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych KPSW prof. nadzw. KPSW, dr hab. Monika Jaworska-Witkowska.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Już 8 czerwca rozpoczynamy VI edycję Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN)
Wykłady, otwarte, warsztaty, debaty, konferencje, występy i pokazy artystyczne, dyktanda, gry i zabawy dla najmłodszych, piknik międzynarodowy i wiele innych atrakcji!

Czytaj więcej...

KOBIETNIK po raz drugi w KPSW!

Serdecznie zapraszamy na KOBIETNIK Międzypokoleniową Sesję (Świata) Kobiet organizowaną przez Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych KPSW już po raz drugi!
Tegoroczna edycja odbędzie się 25 maja (czwartek) br. w godz. 9:00-13:00 w kampusie KPSW przy ul. Toruńskiej 55 w Bydgoszczy.

Pierwszy raz nie muszą Państwo wybierać, czy wybrać się na warsztaty, prelekcję, koncert czy zajęcia sportowe! To wszystko w jednym miejscu już w ten czwartek
Na KOBIETNIK zapraszamy wszystkich - bez wględu na wiek, płeć, zainteresowania.


Czytaj więcej...

Wyjazdy w ramach programu Erasmus +

Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy zachęca studentów wszystkich kierunków do zgłaszania się na zagraniczne praktyki studenckie realizowane w ramach programu Erasmus+. Program Erasmus daje możliwość wyjazdu na okres od 2 do 6 miesięcy, również absolwentom naszej Uczelni.
Beneficjent programu otrzymuje stypendium na cały okres pobytu za granicą, pokrywające większość kosztów związanych z wyjazdem.
Dział Współpracy z Zagranicą KPSW udziela wszelkich informacji i przyjmuje zgłoszenia - adres e mail: internationaloffice@kpsw.edu.pl, tel: +48 52 365 84 46

Zapraszamy na cykliczne debaty "Polskie drogi do niepodległości"

W związku z przypadającą 100. rocznicą odzyskania niepodległości i utworzenia Rzeczypospolitej Polskiej nasza Uczelnia przygotowała cykl wykładów i debat.
Pierwsza debata na temat: Czynniki upadku Polski w XVIII wieku odbędzie się
8 czerwca 2017 r. o godz. 17.30 w siedzibie KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Komunikat dot. miejsc parkingowych

 Uwaga!

W dniach 12, 13, 14 maja br. w związku z organizowanym Festiwalem BEERGOSZCZ na terenie HSW Łuczniczka miejsca parkingowe przy terenie hali są zarezerwowane dla potrzeb wystawców i gości Festiwalu! 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl