Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

KPSW na VI Mikołajkowych Targach Edukacji i Pracy

Już jutro, tj. 30 listopada br. w godz. 11.00-14.00 przedstawiciele naszej Uczelni wezmą udział w VI Mikołajkowych Targach Edukacji i Pracy w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu.
Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie młodzieży z ofertami edukacyjnymi uczelni wyższych i zakładów pracy.  
W programie targów uwzględniono indywidualne pozyskiwanie informacji i materiałów przez uczestników, ale i prezentacje multimedialne wystawców.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Nabór na kierunku Pedagogika

Miło nam poinformować, że kierunek Pedagogika w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy cieszył się ogromną popularnością podczas rekrutacji 2016/2017.
Najchętniej wybieranymi specjalnościami były:
- Resocjalizacją z profilaktyką uzależnień,
- Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna,
- Psychopedagogika,
- Pedagogika rewalidacyjna - oligofrenopedagogika.

Więcej informacji udzielamy w Biurze Rekrutacji pod nr tel. 52 322 0 322 lub kom. 500 149 149

Zaproszenie na wykład Ks. Prof. dra hab. Waldemara Chrostowskiego

7 grudnia (środa) o godz. 19:00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy przy ul. Grodzkiej 18 odbędzie się wykład Ks. Prof. dra hab. Waldemara Chrostowskiego pt. "Pierwsza Biblia Kościoła: Septuaginta".
Ks. Prof. Waldemar Chrostowski jest wybitnym i znanym nie tylko w Polsce biblistą, profesorem zwyczajnym i dyrektorem Instytutu Nauk Biblijnych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Czytaj więcej...

KPSW na V Targach Edukacyjnych w III LO

Już jutro, tj. 22 listopada br. przedstawiciele naszej Uczelni wezmą udział w piątej edycji Targów Edukacyjnych, których organizatorem jest III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy.
Targi odbędą się na terenie placówki przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy w godzinach 10.00-12.00 a wśród wystawców znajdą się uczelnie wyższe z naszego regionu. Będzie to doskonała okazja do przedstawienia młodzieży ponadgimnazjalnej swojej oferty edukacyjnej.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w KPSW

Jednym z priorytetów naszej Uczelni jest promowanie innowacyjności, dbanie o samorozwój oraz aktywną postawę wobec życia wśród społeczeństwa akademickiego i środowiska regionalnego. Co roku KPSW włącza się jako partner w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP).
Tegoroczny program ŚTP w KPSW obifitował w liczne wykłady i warsztaty związane z problematyką przedsiębiorczości. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. 
 

Czytaj więcej...

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016 już za nami

17 listopada br. w HSW "Łuczniczka" odbyły się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016, których organizatorem było Bydgoskie Porozumienie Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy. Na płycie targów gościło w tym roku ponad 80 wystawców prezentujących swój potencjał na rynku pracy. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością.

Czytaj więcej...

Warsztaty szkoleniowe z cyklu: "Innowacje w budownictwie"

26 listopada 2016 r. w godz. 13.00-14.00 odbędą się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy warsztaty szkoleniowe na temat: "Nowości w ceramice poryzowanej Porotherm", które poprowadzi inż. Jacek Fierek, doradca techniczny ds. cegieł konstrukcyjnych i klinkierowych z firmy Wienerberger.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl