Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

XV Jarmark Cysterski i Bitwa pod Koronowem

Zapraszamy na XV Jarmark Cysterski oraz Inscenizację Bitwy z Krzyżakami pod Koronowem. Impreza odbędzie się w dniach 29-30 lipca br. na tzw. Polach Tuszyńskich.

29 lipca, dzień edukacyjny dlatego przedstawiciele naszej Uczelni już są na miejscu i czeją na Was!

Jutro zapraszamy na Dzień Bitwy, na której również i nas nie zabraknie!

Czytaj więcej...

Sukces Martina Brzezińskiego!

Miło nam poinformować, że Martin Brzeziński, nasz student kierunku Prawo, odniósł kolejny sukces w swej karierze sportowej - został srebrnym medalistą Mistrzostw Europy w kajakarstwie w konkurencji  K-4 1000 m. W roku ubiegłym Martin Brzeziński zdobył złoty medal akademickich mistrzostw świata w K-4 500 m i medal brązowy na Mistrzostwach Europy w  K-4 1000 m.

Czytaj więcej...

Nominacja dyrektorska dla Prof. KPSW, Ks. dr. Mariusza Kucińskiego

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Fundacja Watykańska J. Ratzingera – Benedykta XVI przedłużyła nominację Dyrektora Centrum Studiów Ratzingera w Bydgoszczy dla prof. KPSW, Ks. dr. Mariusza Kucińskiego na okres kolejnych pięciu lat. Przedłużając nominację Rada Fundacji wzięła pod uwagę m.in. różnorodną działalność Centrum Studiów Ratzingera w minionych latach oraz publikacje, które zostały wydane w ostatnim czasie.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na obchody 73. Rocznicy Powstania Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach 73. Rocznicy Powstania Warszawskiego, bedącego symbolem pełnej poświęcenia walki o wolność w 1944 roku.
Uroczystość odbędzie się 1 sierpnia 2017.
W programie:
godz. 15.30 - Msza św. w Kościele Garnizonowym pw. NMP Królowej Pokoju
godz. 17.30 - Uroczystość pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego (u zbiegu ul. Gdańskiej i Czerkaskiej): powitanie, wystąpienia okolicznościowe, złożenie kwiatów

Władze miasta Bydgoszczy uprzejmie proszą o obecność pocztów sztandarowych.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl