Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Relacja na żywo z konferencji

W czwartek, 27 października br. w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej rozpoczyna się siódma Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja "Jeden świat - wiele kultur". Osoby, które nie mogą osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy do obejrzenia relacji na żywo za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Dołącz do nas i wspomóż wyjątkową akcję!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy włączyła się do akcji pomocy rodzinie, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku spowodowanego wybuchem instalacji gazowej straciła wszystko. Do tragedii doszło 9 października na bydgoskim Czyżkówku.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Konferencję „Jeden świat – wiele kultur”.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy 27-28 października 2016 roku po raz siódmy organizuje Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję z cyklu „Jeden świat – wiele kultur”. Tematem tegorocznej edycji będzie: „1050-lecie Chrztu Polski a tożsamość narodowa”. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Czytaj więcej...

Targi edukacyjne

Wczoraj, tj. 20 października br. przedstawiciele naszej Uczelni wzięli udział w targach edukacyjnych Akademia Wiedzy w Operze Nova w Bydgoszczy.  Licznie przybyła młodzież chętnie zapoznawała się z ofertą edukacyjną KPSW.
Prof. KPSW, dr hab. Małgorzata Muszyńska wystąpiła w przygotowanej dla uczestników targów sesji plenarnej z wykładem pt. "Jaka przyszłość czeka humanistów?".

A już dziś zapraszamy na Targi Pracy i Edukacji do Zespołu Szkół im. St. Staszica w Nakle nad Notecią! 

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnobydgoskiej Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017, która odbędzie się 23 październia br. o godz. 18:30 w Bazylice Mniejszej Sanktuarium Matki Bożej Królowej Męczenników w Bydgoszczy przy ul. Bołtucia 5.

Mszy św. przewodniczyć będzie i homilię wygłosi J. E. Ks. Bp Jan Tyrawa.

Po Eucharystii na plebani na uczestników czekać będzie poczęstunek przygotowany przez studentów i absolwentów.

Przedstawiciele Kliniki Prawa oddali hołd Żołnierzom Niezłomnym

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"

Marszałek Józef Piłsudski

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego ,,Klinika Prawa"-  Angelika Mrugowska, Daniel Olszewski oraz Krzysztof Oleksy wraz z opiekunem naukowym, dr Martą Czakowską oraz pracownikiem Katedry Nauk Prawnoustrojowych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii mgr. Michałem Czakowskim mieli ogromny zaszczyt spotkać się w dniu 5 października 2016 roku na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, przy Kwaterze na Łączce z Panem Profesorem Krzysztofem Szwagrzykiem.
 

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Studenckiego KPSW

Uczelniana Komisja Wyborcza ogłasza wybory do Samorządu Studenckiego KPSW, które odbędą się w terminie od 18 do 30 października 2016 roku. Kandydatów do Samorządu Studenckiego należy zgłaszać najpóźniej do dnia 16 października br. drogą internetową na adres: samorzad@kpsw.edu.pl

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl