Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

FORUM-SEMINARIUM GEODETÓW JUŻ ZA NAMI!

14 kwietnia 2018 r. w murach naszej uczelni odbyło się „Forum Geodezyjne" organizowane przez Wydział Techniczny Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich - oddział w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektoratem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. 

Czytaj więcej...

Pogotowie podatkowe - Bezpłatne konsultacje

Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie prowadzisz działalności gospodarczej i potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu PIT - a,  to zapraszamy do Kujawsko - Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Studenci prawa i admnistarcji skupieni w "Klinice Prawa" działającej na uczelni do końca kwietnia br. prowadzą bezpłatne konsultacje w zakresie pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2017 rok.

Czytaj więcej...

18 edycja Nagród Naukowych POLITYKI

Fundacja Tygodnika POLITYKA od 2001 roku prowadzi akcję stypendialną skierowaną  do młodych zdolnych ludzi nauki. Aktualnie ruszyła kolejna 18. edycja Nagród Naukowych POLITYKI. Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny będzie formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warukiem przystąpienia do konkursu.

Czytaj więcej...

Szkolenie – SZKOLNICTWO WYŻSZE, RODO

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt.: "Ochrona danych osobowych w szkolnictwie wyższym". Oferta kierowana jest do kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za wdrożenie RODO na uczelniach wyższych. Termin: 11 maja godzina 10:00 - 18:00

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania?

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 17 kwietnia 2018 r. w godz. 13.15 - 15.45 zaprasza na kolejne "SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę".

Czytaj więcej...

FORUM-SEMINARIUM GEODETÓW WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na "Forum Geodezyjne" organizowane przez Wydział Techniczny Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich - oddział w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektoratem Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Forum odbędzie się dnia 14 kwietnia 2018 roku. 

Czytaj więcej...

82. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasnej Górze

Duszpasterstwo Akademicke Martyria zaprasza do udziału w 82. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę. W tym roku hasłem przewodnim spotkania są słowa "KOCHAM, WIĘC JESTEM". Co one oznaczają - w odpowiedzi pomoga nam zaproszeni goście: abp Grzegorz Ryś, Brygida Grysiak, Andrzej Lewek i ks prof. Antoni Dębiński.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl