Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

KPSW podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Niepodległości

11 listopada br. Władze Uczelni i jej przedstawiciele wraz z pocztem standarowym uczestniczyli w Wojewódzkich Obchodach Święta Niepodległości.
Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji Ojczyzny w Katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy a następnie po przemarszu ulicą Gdańską odbyła się uroczystość patriotyczna pod pomnikiem Wolności.

Czytaj więcej...

Poznaj nowy Zarząd Samorządu Studenckiego KPSW

9 listopada 2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Studenckiego KPSW podczas którego wybrany został Zarząd Samorządu Studenckiego. Przewodniczącym Samorządu został Daniel Olszewski (II rok prawa, studia jednolite magisterskie, niestacjonarne), a jego zastępcą Włodzimierz Jopek (III rok administracji, studia I stopnia, niestacjonarne). Na sekretarza wybrano natomiast Angelikę Mrugowską (IV rok prawa, studia jednolite magisterskie, niestacjonarne).

Serdecznie gratulujemy!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w KPSW!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Obecnie zrzesza on 160 państw na całym świecie.
Każdego roku w listopadzie firmy, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne, które chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem organizują w ramach ŚTP wydarzenia w formie m. in. warsztatów, konsultacji, wykładów czy konferencji.

Czytaj więcej...

Dyżury Kliniki Prawa

Klinika Prawa Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, w skład której wchodzą studenci prawa i administracji naszej Uczelni,  wznawia swoją działalność w roku akademickim 206/2017 opartą na udzielaniu nieodpłatnych porad prawnych w drobnych, bieżacych sprawach życia codziennego mieszkańcom miasta Bydgoszczy, pomocy przy redagowaniu pism procesowych, wniosków oraz innych dokumentów skierowanych do sądów powszechnych czy organów administracji. Pracę Kliniki Prawa KPSW koordynują nauczyciele akademiccy WPAiE KPSW.

 

Czytaj więcej...

Wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodleglości

Dnia 11 listopada br. o godz. 11:00 rozpoczną się wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W programie:
11:00 - msza św. w intencji Ojczyzny celebrowana przez J. Eks. Biskupa Jana Tyrawę, Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej w Katedrze Bydgoskiej pw. św. Marcina i Mikołaja;

12:15 - przemarsz ulicą Gdańską na pl. Wolności;

Czytaj więcej...

Msza św. w intencji zmarłych z uczelni

Dnia 9 listopada br. w Bazylice Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy o godz. 20:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku akademickim wykładowców, pracowników dydaktycznych i administracyjnych oraz studentów bydgoskich uczelni.

Zapraszamy do udziału w Eucharystii!

Nabór nadal trwa!

Do 30 listopada 0 zł opłaty rekrutacyjnej i wpisowej! Trzeba tylko zarejestrować się przez internet srs.kpsw.edu.pl/ i dostarczyć dokumenty wraz z podaniem po terminie rekrutacji.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl