Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Konferencja naukowa z zakresu postępowania karnego

Uprzejmie informujemy, że Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii KPSW jest współorganizatorem konferencji naukowej pt. "Postępowanie przed sądem I instancji w znowelizowanym procesie karnym" Konferencja odbędzie się w dniu 11.10.2016r. w Inowrocławskim Domu Kultury, ul. Kilińskiego 16. Rozpoczęcie zaplanowane zostało na godz. 10.00.

Czytaj więcej...

Honorowy tytuł studenta KPSW

Zgodnie z wieloletnia tradycją podczas uroczystych inauguracji Prorektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej wręcza dyplomy studentom, którzy w minionym roku akademickim uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz wyróżnili sie pracą społeczną.

Czytaj więcej...

Gratulacje dla kadry naukowej

 W każdej uczelni wyższej kadra akademicka przekazuje studentom swoją wiedzę, jednocześnie dbając o swój osobisty rozwój naukowy. Władze naszej Uczelni nieustannie dbają o tworzenie komfortowych warunków, by wspomagac swych wykładowców w osiąganiu sukcesów naukowych. 

Podczas wczorajszej Inauguracji roku akademickiego 2016/2017 JM Rektor prof. KPSW, dr Helena Czakowska wręczyła dyplomy gratulacyjne i medale uczelniane osobom, które w minionym roku akademickim uzyskały tytuł profesora oraz stopnie doktora habilitowanego i doktora.

Czytaj więcej...

Sukces absolwenta KPSW!

Niezmiernie miło nam poinformować, że mgr Arkadiusz Lachutta, jeden z pierwszych absolwentów kierunku Prawo w KPSW, uzyskał najlepszy wynik w Bydgoszczy w egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2016 r.

Czytaj więcej...

ZAINAUGUROWALIŚMY ROK AKADEMICKI 2016/2017!

1 października w murach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zabrzmiał Gaudeamus Igitur! Oficjalna część Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017 rozpoczęła się o godz. 12.00 w Auditorium Maximum w głównej siedzibie Uczelni przy ul. Toruńskiej 55-57.
 

Czytaj więcej...

Zegar tyka. Czas ucieka.

KPSW w Bydgoszczy na Ciebie czeka! 

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu naszą promocją Zapisując się teraz możesz zyskać 1410 złotych!!! - chcieliśmy przekazać, że do 31 października br. będziemy na Państwa jeszcze czekać. 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl