Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Zapraszamy na Dyplomatorium!

rzut

JM Rektor, Senat Uczelni i Dziekani Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Technicznego serdecznie zapraszają na Dyplomatorium Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, które odbędzie się 16 grudnia br. (piątek) o godz. 16:00 w Auditorium Maximum (Budynek A, ul. Toruńska 55-57 w Bydgoszczy).

Czytaj więcej...

Delegacja KPSW w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim

8 grudnia br. Prezydent KPSW z delegacją odbyli wizytę w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (KUL) związaną z 98. rocznicą powstania Uczelni oraz nadaniem tytułu Deo et Patriae deditus KUL prof. KPSW, dr hab. Alicji Grześkowiak.

Czytaj więcej...

KPSW na Targach Edukacyjnych w Mogilnie

Już jutro, tj. 9 grudnia br. w godz. 9.00-13.00 przedstawiciele naszej Uczelni wezmą udział w Targach Edukacyjnych "Mój start w przyszłość" w Zespole Szkół w Mogilnie.

Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie młodzieży z ofertami edukacyjnymi szkół i uczelni wyższych z regionu.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 

Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz z wizytą w KPSW

6 grudnia br. w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej gościł Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz Waldemar Keister. Podczas spotkania z JM Rektor prof. KPSW, dr Heleną Czakowską omawiane były bieżące sprawy dotyczące wzajemnej współpracy oraz roli nauki i sportu w rozwoju człowieka.
 

Czytaj więcej...

XVI edycja Konkursu Mistrz Rachunkowości

1 grudnia 2016 roku odbył się już po raz szesnasty konkurs Mistrz Rachunkowości, który nasza Uczelnia współorganizuje z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy.
Jak co roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży ponadgimnazjalnej z regionu.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu konkursu.

Prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak otrzymuje tytuł Deo et Patriae deditus KUL

Miło nam poinformować, że prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak została odznaczona przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (KUL) tytułem Deo et Patriae deditus.
Prof. Grześkowiak praktykowała jako adwokat oraz pełniła funkcję senatora (1989-2001), wicemarszałka Senatu II kadencji oraz w latach 1997-2001 marszałka Senatu IV kadencji. Pani Profesor pracuje jako wykładowca w KPSW i KUL.

Czytaj więcej...

Prof. dr hab. Andrzej Czyżewski ponownie członkiem CK

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku wyborów na kadencję 2017-2020 prof. dr hab. Andrzej Czyżewski ponownie został członkiem Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów w dziedzinie Nauki ekonomiczne / ekonomia. Prof. Czyżewski zasiada w CK już od roku 2013, kiedy rozpoczął swoją pierwszą kadencję działalności (2013-2016). 
Serdecznie gratulujemy ponownego wyboru do składu Komisji!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl