Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Zapraszamy na Turniej Rycerski w Golubiu-Dobrzyniu

 W niedzielę, tj. 9 lipca br. Sekcja Promocji KPSW weźmie udział w 41. Wielkim Międzynarodowym Turnieju Rycerskim na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu. W programie wydarzenia m. in. finał turnieju kuszniczego i łuczniczego, turniej młodych rycerzy, pokaz Chorągwi Husarskiej, międzynarodowy turniej konny i wiele innych. Szczegółowe informacje tutaj. 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Wyjazdy zagraniczne w roku akademickim 2017/2018

Ruszyły zapisy na wyjazdy zagraniczne w roku akademickim 2017/2018!
Zapraszamy do udziału w Programie Erasmus+, jednym z największych programów edukacyjnych i kulturowych. Skorzystaj ze znakomitej możliwości zdobycia doświadczenia w kraju Europy, zapoznania się z inną kulturą, udoskonalenia umiejętności językowych, otrzymania wiedzy w wybranej dziedzinie i specjalizacji.

Czytaj więcej...

Informacje na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że studenci zainteresowani ubieganiem się o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe na rok akademicki 2017/2018 mogą rozpocząć zgłaszanie wniosków ze swoją kandydaturą. Szczegóły dotyczące warunków ubiegania się i przyznawania tego stypendium oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tutaj). 

Kondolencje

 Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Jadwigi Kolińskiej

wieloletniego nauczyciela
Zespołu Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia w Bydgoszczy


Rodzinie oraz Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia

 
Zarząd i pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia 
oraz
Rektor, Prezydent i Społeczność Akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy
 

Czytaj więcej...

Komunikat

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że 8 lipca br. (sobota) w godz. 8.00-13.00 i 9 lipca br. (niedziela) w godz. 8.00-16.00 droga dojazdowa do kampusu Uczelni przy ul. Toruńskiej może być utrudniona lub nieprzejezdna. Komplikacje komunikacyjne spowodowane są organizacją  zawodów triathlonowych Enea Bydgoszcz Triathlon, których trasa przebiega w obrębie budynku KPSW.
Przepraszamy!

Egzaminy dyplomowe 2017

Rozpoczęliśmy egzaminy dyplomowe 2017!
Wszystkim już obronionym serdecznie gratulujemy, a tym studentom, którzy mają ten zwieńczający studia egzamin jeszcze przed sobą życzymy pomyślnego wyniku.
Jednocześnie zachęcamy do oglądania na bieżąco aktualizowanej pamiątkowej galerii z tegorocznych obron (tutaj).

Obchody Święta Uniwersytetu

 Władze Uczelni KPSW wspierając rozwój oraz integrację środowisk akademickich w regionie, uczestniczyli dzisiaj, tj. 21 czerwca br. w Święcie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Promocja KPSW na Powitaniu Lata w Myślęcinku

 Już jutro, tj. w niedzielę 18 czerwca br. Sekcja Promocji KPSW uczestniczy w Powitaniu Lata /Otwieraczu 2017 w Myślęcinku. W programie wydarzenia liczne atrakcje dla całej rodziny (szczegóły tutaj). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl