Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Pozbądź się stresu i walcz o etat

21 października zapraszamy wszystkich studentów do HSW „Łuczniczka" na piąte już Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2010. Mottem tegorocznej edycji OFFert jest hasło: "Stres - lepiej oswoić niż się go bać". Targom towarzyszyć będzie wiele atrakcji, takich jak: wykłady, warsztaty, spotkania, szkolenia, pokazy i konkursy, które w tym roku dotyczyć będą właśnie szeroko rozumianego zagadnienia stresu. Na warsztaty obowiązują zapisy, ale wciąż jeszcze są wolne miejsca. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Seniorzy pod lupą badaczy

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają 13 i 14 października na konferencję o tematyce gerontologicznej zatytułowaną: "Uczestnictwo społeczne w średniej i późnej dorosłości". Naukowcy z całego kraju mówić będą, między innymi o roli dziadków w życiu rodziny, o przemocy w rodzinie, która niszczy międzypokoleniową więź, o wielu formach aktywności seniorów - od udziału w kółkach teatralnych, klubach krajoznawczych do działalności w harcerstwie czy wolontariacie.

Czytaj więcej...

Integracja na warsztatach i w Muzeum Piernika

Zapraszamy wszystkich studentów zagranicznych, którzy rozpoczynają właśnie studia w Bydgoszczy, do uczestnictwa w kolejnej edycji Dni Orientacyjnych. Pierwsze spotkanie „integracyjnego tygodnia" odbędzie się 9 października.

Czytaj więcej...

Dołącz do zespołu uczelnianej TV

Jesteś zainteresowany tworzeniem telewizyjnych reportaży? Marzysz o prowadzeniu wywiadów przed kamerą? Chcesz się dowiedzieć na czym polega sztuka filmowania i montażu? Rozpocznij współpracę z TV KPSW i dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy studentów KPSW, którzy są zainteresowani pracą reportera i operatora kamery uczelnianej telewizji. Chętnych prosimy o kontakt - tel. 52 339 30 14, 510 993 087 lub mailowy - rzecznik@kpsw.edu.pl (w zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy, kierunek i rok studiów).

W Filharmonii Pomorskiej rozbrzmiało Gaudeamus

Tym samym, prawie 7 tysięcy studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej zainaugurowało 2 października nowy rok akademicki. W sobotę sala koncertowa Filharmonii Pomorskiej wypełniła się po brzegi. W uroczystości licznie uczestniczyli przedstawiciele uczelni, zwłaszcza studenci I roczników, a także zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

Daj się zobaczyć po szkoleniu

Jak zaplanować skuteczną strategię marketingową? Jak młody przedsiębiorca powinien kreować swój wizerunek? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, przestaną być tajemnicą dla osób, które skorzystają z bezpłatnego szkolenia „Daj się zobaczyć". Warsztaty przeznaczone są dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych.

Czytaj więcej...

Zapisz malucha do weekendowego przedszkola KPSW

Ruszają zapisy do przedszkola dla dzieci studentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Placówka ta powstaje z myślą o uczących się młodych mamach i ojcach, którzy będą mogli w weekendy pozostawiać dzieci pod opieką nauczycieli z Przedszkola Niepublicznego „Kacperek".

Czytaj więcej...

Jej portret. Bośnia i Hercegowina

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy zdjęć zatytułowanej „Jej portret. Bośnia i Hercegowina". Autorami fotografii są Paulina Hasse-Wiśniewska i Ryszard Wszołek. Ich prace oglądać można do końca września w galerii Domu Mody Drukarnia.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl