Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Zagraniczni studenci poznają nasze zwyczaje

45 zagranicznych studentów bydgoskich uczelni rozpoczyna dziś (3 marca) program integracyjny. Przez trzy dni poznawać będą nasz region, język, kulturę, kuchnię i zwyczaje. Wśród cudzoziemców, którzy przyjechali na studia w ramach programu Erasmus znaleźli się studenci KPSW, UTP, UKW i Collegium Medicum UMK.

Czytaj więcej...

Połowinki studenckie 2011!

Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich serdecznie zaprasza na POŁOWINKI STUDENCKIE 2011! Impreza odbędzie się 10 marca 2011 w Hali Sportowo Widowiskowej "Łuczniczka" przy ul. Toruńskiej 59. Start o godzinie 21.00. Na imprezie zagrają zespoły: Sielska, Rahim oraz East West Rockers! Bilety - za jedyne 10 złotych - w sprzedaży od 2 marca (Klub Paragraf przy ul. Piotrowskiego 12-14 i bufet przy ul. Toruńskiej 55-57).

Rozpocznij tydzień z Radiem Megafon

Zapraszamy na Poniedziałek z Radiem Megafon. Tym razem zaczynamy o 8.00 porankiem z Radiem Megafon i Bartkiem Kowalskim. O 12.00 czas na południową audycję, którą poprowadzą Gizela Ewertowska i Sebastian Mikołajczak. Kibiców sportowych zapraszamy na 14.00 na "Sport Live", a o 15.00 stery przejmie świat fantasy w postaci audycji "BookSzpan". Agnieszka Kaszuba i Sylwia Dulęba porozmawiają z autorką Marjorie M. Liu. O 16.00 gościem specjalnym Sebastiana Mikołajczaka będzie koszykarka Artego Bydgoszcz Stephanie Raymond, a o 21.00 Przemek Błaszczyk i Wojtek Kacperski spotkają się z zespołem Upside Down. Dziś wyemitowany zostanie także szereg premierowych materiałów, między innymi wywiad z Formacją Chatelet, materiał z warsztatów i wywiad z rzecznikiem rządu Jarosława Kaczyńskiego Janem Dziedziczakiem. Megafonowym Hitem będzie utwór artysty Teatru Nowego w Łodzi - Jacka Stefanika - Ćma, a w Megafon Classic będzie nim utwór Queen - Show must go on.

Aerobik dla pracowników i studentów!

Po krótkiej przerwie, 22 lutego 2011 (wtorek) ruszają zajęcia aerobiku dla pracowników i studentów KPSW. Panie zatrudnione w uczelni zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek o godz. 17.10, a studentki o 18.30. Strój sportowy i dobry humor obowiązkowe! Zajęcia odbywają się w ramach Akademickiego Związku Sportowego KPSW.

Warsztaty z rzecznikiem rządu

KPSW zaprasza na warsztaty z Janem Dziedziczakiem, rzecznikiem prasowym rządu Jarosława Kaczyńskiego, które odbędą się 17 lutego 2011 (czwartek) o godz. 17.15 w Sali Senatu KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14. Do udziału w spotkaniu zachęcamy studentów oraz osoby zainteresowane tematyką relacji z mediami w polityce.

Czytaj więcej...

Zmiana lokalizacji zajęć na podyplomówce

Zaplanowane na najbliższy weekend (19-20 lutego 2011) zajęcia dla słuchaczy Studiów Podyplomowych odbędą się w budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Konarskiego 5 (a nie jak planowano przy ul. Pestalozziego 18a). Informacja ta dotyczy kierunków: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (wszystkie grupy), Administracja samorządowa, Zarządzanie kadrami i doradztwo zawodowe, Przygotowanie pedagogiczne (dla filologii angielskiej). Rozkład sal dla poszczególnych kierunków zostanie wywieszony w holu szkoły.

Zjazd w dniach 05-06.03.2011 odbędzie się w obiekcie przy ul. Pestalozziego 18a.

Rozpocznij podyplomówkę zimą

Nabór śródroczny na studia podyplomowe w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej trwa. Zakończyła się jedynie rekrutacja na kierunek Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Zainteresowanych zapraszamy na następujące kierunki: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z wczesną interwencją, Przygotowanie pedagogiczne, Terapia ruchowa z gimnastyką kompensacyjno-korekcyjną, Alternatywne metody komunikowania, Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna, programy pomocy indywidualnej, Terapia behawioralna dzieci z autyzmem, Prawo pracy, Administracja publiczna. Podania składać można do 18 marca 2011. Więcej na www.kpsw.edu.pl/studia,podyplomowe

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl