Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Konferencja naukowa -

Uprzejmie informujemy, że Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii KPSW jest współorganizatorem konferencji naukowej pt. Odpowiedzialność za wypadki drogowe. Aspekty karnoprawne i procesowe, która odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2017r.  w Bibliotece Miejskiej - Saloniku Literackim w Inowrocławiu, przy ul. Kilińskiego 16. Początek konferencji zaplanowany został na godz. 10.00. Wśród prelegentów znajdują się przede wszytskim praktycy - adwokaci, prokuratorzy, sędziowe sądów powszechnych i Sądu Najwyższego. Wkrótce przedstawiony zostanie szczegółowy program konferencji, lecz już teraz wszystkich zainteresowanych problematyką będącą przedmiotem konferencji serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Zapraszamy na X Kajakowy Spływ Papieski!

Już 10 czerwca 2017 r. (sobota) odbędzie się X edycja Kajakowego Spływu Papieskiego, którego organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy i Fundacja 'Wiatrak". Szczegółowe informacje wkrótce na www.splywpapieski.kpsw.eu
Zapraszamy!

Studentka KPSW ze stypendium Burmistrza Żnina!

Miło nam poinformować, że Pani Jolanta Okońska, studentka kierunku Administracja otrzymała na rok akademicki 2016/2017 stypendium Burmistrza Żnina.
Wyróżnieniem tym odznaczani są studenci z terenu Gminy Żnin osiągający wybitne wyniki w nauce, sporcie i kulturze, edukacji i innych dziedzinach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kondolencje

 Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
dr. Jerzego Zastempowskiego

nauczyciela akademickiego
Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW

Rodzinie oraz Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia

Rektor, Prezydent oraz Społeczność Akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

Trasa promocyjna

Przed nami tydzień pełen spotkań z Kandydatami na studia!
Już jutro, tj. 4 kwietnia br.  spotkać nas będzie można na Targach Edukacyjnych w V LO w Bydgoszczy. W środę (05.04.br.) reprezentanci KPSW wezmą udział w VII Targach Pracy w Nakle n. Notecią. W czwartek (06.04 br.) odwiedzimy Żnin (Powiatowe Targi Pracy i Edukacji) oraz spotkamy się z uczestnikami IV Edycji Targów Edukacyjnych EDU DAY 2017 w Słupsku.

Czytaj więcej...

Za nami kolejne Drzwi Otwarte...

Po raz kolejny w murach KPSW gościły liczne grupy młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, stające przed koniecznością wyboru dalszej drogi kształcenia.
Program Drzwi Otwartych "Studia na próbę w KPSW" miał na celu przybliżenie uczniom specyfiki studiowania. Uczestnicy mieli ponownie okazję poznać Dziekanów Wydziałów, zapoznać się z ofertą edukacyjną KPSW oraz zwiedzić nasz kampus.

Czytaj więcej...

Komunikat

Uwaga!

Informujemy, że w  dniach 1-2 kwietnia br. (sb-ndz) w związku z organizowanym Wiosennym Kiermaszem Ogrodniczym na HSW "Łuczniczka" liczba miejsc na bezpłatnym parkingu przy Hali może być ograniczona!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl