Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Zapraszamy na spotkanie o rozwoju religijnym człowieka

Fundacja „Wiatrak” i Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” zapraszają studentów, absolwentów, nauczycieli akademickich, rodziców, a szczególnie rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentów świętych oraz psychologów, pedagogów, nauczycieli, katechetów na  spotkanie o rozwoju religijnym człowieka.
 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do składania wniosków o stypendia Prezydenta Miasta

Pragniemy poinformować, że na stronie Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy w nawiązaniu
do uchwały Nr IX/86/95 Rady Miejskiej Bydgoszczy z dnia 1 marca 1995 r. o mecenacie nad kulturą i nauką,
zmienioną uchwałą Nr XXX/429/96 Rady Miejskiej Bydgoszczy z dnia 11 września 1996 roku, został podany
termin składania wniosków

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dyplomatorium!

JM Rektor, Senat Uczelni i Dziekani Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Wydziału Technicznego serdecznie zapraszają na Dyplomatorium Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, które odbędzie się 15 grudnia br. (piątek) o godz. 16:00 w Auditorium Maximum (Budynek A, ul. Toruńska 55  w Bydgoszczy).

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w sympozjum

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Sympozjum naukowym pt. "Dialog w Kulturze Pedagogicznej. O nowe horyzonty zaangażowania edukacyjnego (z udziałem podmiotów dialogu edukacyjnego w regionie)". Sympozjum odbędzie się 10 grudnia 2017 roku, w godzinach 12:00 - 17:00 w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Inicjatywa organizowana jest przez Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą w Bydgoszczy, Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych oraz Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Program Sympozjum

Czytaj więcej...

Kongres Wolontariatu Aktywizującego w KPSW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych oraz Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku w dniach 7 -10 grudnia 2017 roku serdecznie zapraszają na Kongres Wolontariatu Aktywizującego, czyli Program Społecznej Animacji i Doradztwa Psychopedagogicznego  w branżach edukacyjnych i profesjach opiekuńczych.

Program Kongresu

 

Czytaj więcej...

Wykład Profesora Edwarda Kujawskiego

Dnia 2 grudnia, w ramach spotkań Koła Naukowego Geopalik, odbył się wykład Pana Profesora Edwarda Kujawskiego, twórcy kierunku „geodezja i kartografia”, nt „Metodologia prac w geodezji inżynieryjnej”. Prof. Edward Kujawski jest członkiem Geodezji Inżynieryjnej Komitetu Geodezji Polskiej Akademii Nauk, wypromował czterech doktorów nauk w zakresie geodezji i kartografii, opublikował kilkadziesiąt prac naukowych. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz wieloma odznaczeniami resortowymi. 

Czytaj więcej...

JE ks. Biskup Jan Tyrawa o "Tajemnicy Trójcy Świętej"

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład JE   KS. BISKUPA  JANA TYRAWY  pod tytułem "Tajemnica Trójcy Świętej". Spotkanie odbędzie się 7 grudnia (czwartek) o godzinie 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy (ul. Grodzka 18).

 

Czytaj więcej...

Zaproszenie na wykład prof. Edwarda Kujawskiego

Koło Naukowe GeoPalik zaprasza na wykład nt. „Metodologia prac w geodezji inżynieryjnej” prof. zw. Edwarda Kujawskiego, twórcy kierunku Geodezja i kartografia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. Prof. Edward Kujawski jest członkiem Sekcji Geodezji Inżynieryjnej Komitetu Geodezji Polskiej Akademii Nauk. Był też wieloletnim członkiem jury konkursu Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. W okresie swojej pracy zawodowej wypromował czterech doktorów nauk w zakresie geodezji i kartografii, opublikował kilkadziesiąt prac naukowych, w tym cztery publikacje książkowe z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl