Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Poznaj nowy Zarząd Samorządu Studenckiego KPSW

9 listopada odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Studenckiego KPSW, podczas którego wybrany został zarząd, członkowie komisji i przedstawiciele do Senatu KPSW. Przewodniczącą Samorządu została Karolina Mrozik-Gliszczyńska (I rok administracji, studia II stopnia, niestacjonarne), a jej zastępcą Tomasz Warda (II rok administracji, studia I stopnia, niestacjonarne). Sekretarzem Samorządu został Tomasz Kosicki (II rok administracji, studia I stopnia, niestacjonarne).

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w KPSW

15 listopada rozpoczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego celem jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. „Tygodnie" organizowane są równocześnie w 78 krajach, od kilku lat także w Polsce. W Bydgoszczy w ich organizację włącza się także nasza uczelnia, która przygotowała dla studentów szereg warsztatów kształtujących liczne, przydatne umiejętności. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Czytaj więcej...

Caritas poszukuje studentów-wolontariuszy

Jeśli chcesz zaangażować się w pracę na rzecz innych i bliska jest ci idea pomocy najbardziej potrzebującym, Zespół Charytatywny Caritas im. Matki Teresy z Kalkuty przy Kościele Ojców Jezuitów w Bydgoszczy zaprasza do współpracy.

Czytaj więcej...

Biblioteka czynna krócej

W najbliższy piatek, 12 listopada BIBLIOTEKA GŁóWNA KPSW będzie czynna krócej. Z wypożyczalni oraz czytelni będzie można korzystać w godzinach 9.00 - 17.00.

Studencka reprezentacja do samorządu KPSW

30 października 2010 zakończyły się wybory do Samorządu Studenckiego KPSW. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów, Uczelniana Komisja Wyborcza ogłosiła listę studentów wybranych do Samorządu Studenckiego KPSW. Pierwsze spotkanie samorządu, podczas którego wybrany zostanie zarząd, członkowie komisji i przedstawiciele do Senatu KPSW odbędzie się 9 listopada o godz. 18 (ul. Piotrowskiego 12-14, sala 112).

Czytaj więcej...

Nowe inżynierskie studia w KPSW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy otrzymała zgodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów inżynierskich na kierunku informatyka. To już czwarty kierunek, na uruchomienie którego dostaliśmy w tym roku zgodę ministerstwa. W październiku KPSW zdobyła uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo, a kilka miesięcy wcześniej studiów licencjackich na kierunkach dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz praca socjalna.

Nie samą nauką student żyje. Sportem też!

Lubisz grać w siatkówkę lub koszykówkę? A może wolisz taniec nowoczesny? Akademicki Związek Sportowy KPSW czeka na studentki i studentów wszystkich roczników, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Eksperci dyskutują o jakości kształcenia

W jaki sposób podnosić jakość kształcenia na polskich uczelniach i jak ją skutecznie badać? Jakie cechy, zdaniem studentów, powinny charakteryzować idealnego wykładowcę? Te i wiele innych zagadnień poruszać będą eksperci z całego kraju podczas seminarium zorganizowanego przez Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą. Na konferencję zatytułowaną „Podnoszenie jakości kształcenia jako źródło reformy instytucjonalnej" zapraszamy 27 października do budynku KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl