Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

O komunikowaniu społecznym w edukacji

Wydział Pedagogiczny KPSW, główny organizator międzynarodowej konferencji naukowej z cyklu Komunikowanie społeczne w edukacji, zaprasza na jubileuszowe X spotkanie. Tegoroczne odbędzie się w Lądku Zdroju w dniach 16-19 maja 2011. Więcej szczegółów na temat konferencji poniżej oraz w zakładce Konferencje naukowe.

Czytaj więcej...

Zagraniczni studenci poznają nasze zwyczaje

45 zagranicznych studentów bydgoskich uczelni rozpoczyna dziś (3 marca) program integracyjny. Przez trzy dni poznawać będą nasz region, język, kulturę, kuchnię i zwyczaje. Wśród cudzoziemców, którzy przyjechali na studia w ramach programu Erasmus znaleźli się studenci KPSW, UTP, UKW i Collegium Medicum UMK.

Czytaj więcej...

Połowinki studenckie 2011!

Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich serdecznie zaprasza na POŁOWINKI STUDENCKIE 2011! Impreza odbędzie się 10 marca 2011 w Hali Sportowo Widowiskowej "Łuczniczka" przy ul. Toruńskiej 59. Start o godzinie 21.00. Na imprezie zagrają zespoły: Sielska, Rahim oraz East West Rockers! Bilety - za jedyne 10 złotych - w sprzedaży od 2 marca (Klub Paragraf przy ul. Piotrowskiego 12-14 i bufet przy ul. Toruńskiej 55-57).

Rozpocznij tydzień z Radiem Megafon

Zapraszamy na Poniedziałek z Radiem Megafon. Tym razem zaczynamy o 8.00 porankiem z Radiem Megafon i Bartkiem Kowalskim. O 12.00 czas na południową audycję, którą poprowadzą Gizela Ewertowska i Sebastian Mikołajczak. Kibiców sportowych zapraszamy na 14.00 na "Sport Live", a o 15.00 stery przejmie świat fantasy w postaci audycji "BookSzpan". Agnieszka Kaszuba i Sylwia Dulęba porozmawiają z autorką Marjorie M. Liu. O 16.00 gościem specjalnym Sebastiana Mikołajczaka będzie koszykarka Artego Bydgoszcz Stephanie Raymond, a o 21.00 Przemek Błaszczyk i Wojtek Kacperski spotkają się z zespołem Upside Down. Dziś wyemitowany zostanie także szereg premierowych materiałów, między innymi wywiad z Formacją Chatelet, materiał z warsztatów i wywiad z rzecznikiem rządu Jarosława Kaczyńskiego Janem Dziedziczakiem. Megafonowym Hitem będzie utwór artysty Teatru Nowego w Łodzi - Jacka Stefanika - Ćma, a w Megafon Classic będzie nim utwór Queen - Show must go on.

Aerobik dla pracowników i studentów!

Po krótkiej przerwie, 22 lutego 2011 (wtorek) ruszają zajęcia aerobiku dla pracowników i studentów KPSW. Panie zatrudnione w uczelni zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek o godz. 17.10, a studentki o 18.30. Strój sportowy i dobry humor obowiązkowe! Zajęcia odbywają się w ramach Akademickiego Związku Sportowego KPSW.

Warsztaty z rzecznikiem rządu

KPSW zaprasza na warsztaty z Janem Dziedziczakiem, rzecznikiem prasowym rządu Jarosława Kaczyńskiego, które odbędą się 17 lutego 2011 (czwartek) o godz. 17.15 w Sali Senatu KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14. Do udziału w spotkaniu zachęcamy studentów oraz osoby zainteresowane tematyką relacji z mediami w polityce.

Czytaj więcej...

Zmiana lokalizacji zajęć na podyplomówce

Zaplanowane na najbliższy weekend (19-20 lutego 2011) zajęcia dla słuchaczy Studiów Podyplomowych odbędą się w budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Konarskiego 5 (a nie jak planowano przy ul. Pestalozziego 18a). Informacja ta dotyczy kierunków: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (wszystkie grupy), Administracja samorządowa, Zarządzanie kadrami i doradztwo zawodowe, Przygotowanie pedagogiczne (dla filologii angielskiej). Rozkład sal dla poszczególnych kierunków zostanie wywieszony w holu szkoły.

Zjazd w dniach 05-06.03.2011 odbędzie się w obiekcie przy ul. Pestalozziego 18a.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl