Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Triathlon i utrudnienia w ruchu

W pierwszy weekend lipca (6-7) odbędzie się  impreza triathlonowa w Polsce - Enea Bydgoszcz Triathlon. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu oraz czasowego zakazu parkowania w rejonie Starego Miasta.

Czytaj więcej...

Kadra KPSW na IAMO Forum 2019

W Halle (Saale) w Niemczech 26–28 czerwca 2019 roku odbywała się konferencja  organizowana przez Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies, poświęcona małym gospodarstwom w okresie przejściowym. Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą reprezentowała dr Maryla Bieniek-Majka, członek Instytutu Nauk Ekonomicznych KPSW.

Czytaj więcej...

Inteligentna wieś, konkurs

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN oraz Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają do konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich.

Czytaj więcej...

Wizyta KPSW w Rumunii

W dniach 18-21 czerwca br. reprezentacja Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy odwiedza zaprzyjaźniony 1 Decembrie 1918 University w rumuńskiej Alba Iulia.

Czytaj więcej...

Ranking Gazety Prawnej docenił WPAiE

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zajął bardzo wysokie 5 miejsce w Polsce w kategorii uczelnie niepubliczne w XIII Rankingu Wydziałów Prawa.

Czytaj więcej...

Kobieta - wczoraj, dziś i jutro

Przedstawicielkom płci pięknej, na przestrzeni XIX, XX i XXI wieku, poświęcona była Konferencja Międzypokoleniowa zorganizowana przez Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy 15 czerwca 2019 r.

Czytaj więcej...

Ranking Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2019

W tegorocznym rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2019 Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy awansowała w skali ogólnopolskiej. W 2019 roku KPSW zajmuje 18 miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych, co jest najlepszym wynikiem w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl