Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Studentka KPSW ze stypendium Burmistrza Żnina!

Miło nam poinformować, że Pani Jolanta Okońska, studentka kierunku Administracja otrzymała na rok akademicki 2016/2017 stypendium Burmistrza Żnina.
Wyróżnieniem tym odznaczani są studenci z terenu Gminy Żnin osiągający wybitne wyniki w nauce, sporcie i kulturze, edukacji i innych dziedzinach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kondolencje

 Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
dr. Jerzego Zastempowskiego

nauczyciela akademickiego
Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW

Rodzinie oraz Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia

Rektor, Prezydent oraz Społeczność Akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

Trasa promocyjna

Przed nami tydzień pełen spotkań z Kandydatami na studia!
Już jutro, tj. 4 kwietnia br.  spotkać nas będzie można na Targach Edukacyjnych w V LO w Bydgoszczy. W środę (05.04.br.) reprezentanci KPSW wezmą udział w VII Targach Pracy w Nakle n. Notecią. W czwartek (06.04 br.) odwiedzimy Żnin (Powiatowe Targi Pracy i Edukacji) oraz spotkamy się z uczestnikami IV Edycji Targów Edukacyjnych EDU DAY 2017 w Słupsku.

Czytaj więcej...

Za nami kolejne Drzwi Otwarte...

Po raz kolejny w murach KPSW gościły liczne grupy młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, stające przed koniecznością wyboru dalszej drogi kształcenia.
Program Drzwi Otwartych "Studia na próbę w KPSW" miał na celu przybliżenie uczniom specyfiki studiowania. Uczestnicy mieli ponownie okazję poznać Dziekanów Wydziałów, zapoznać się z ofertą edukacyjną KPSW oraz zwiedzić nasz kampus.

Czytaj więcej...

Komunikat

Uwaga!

Informujemy, że w  dniach 1-2 kwietnia br. (sb-ndz) w związku z organizowanym Wiosennym Kiermaszem Ogrodniczym na HSW "Łuczniczka" liczba miejsc na bezpłatnym parkingu przy Hali może być ograniczona!

Studia na próbę w KPSW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom młodzieży po raz drugi w tym miesiącu organizujemy w murach naszej Uczelni Drzwi Otwarte "Studia na próbę w KPSW".
Już w ten czwartek, tj. 30.03 br. zapraszamy wszystkich do udziału w specjalnie przygotowanych konwersatoriach, laboratoriach i wykładach.
 

Czytaj więcej...

Prof. Alicja Grześkowiak odznaczona Krzyżem Wolności i Solidarności

 Prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak postanowieniem Prezydenta RP została odznaczona Krzyżem Wolności i Solidarności.  To honorowe wyróżnienie przyznawane jest za działalność na rzecz odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności oraz respektowania praw człowieka w PRL. Krzyże zasłużonym wręczył w miniony poniedziałek, tj. 20 marca br. w Bydgoszczy dr Jarosław Szarek, prezes Instytutu Pamięci Narodowej.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl