Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Za nami kolejny dzień VI MODN

 W programie na trzeci dzień VI  Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN) znalazły się nie tylko wykłady i konferencje. Blisko  stu miłośników przyrody i rekreacji zdecydowało się na uczestnictwo w X Jubileuszowym Kajakowym Spływie Papieskim rzeką Brdą na trasie Mylof – Woziwoda. Uczestnicy mieli do pokonania około 30 kilometrów.

Czytaj więcej...

Drugi dzień VI MODN

Za nami drugi dzień VI Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki.
Program rozpoczęliśmy od spotkania z najmłodszymi. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy przygotowała atrakcje i zajęcia dla dzieci. O godzinie 10.00 rozpoczęły się zajęcia Uniwersytetu Dzieci Alfa. W ofercie wydarzenia  znalazły się między innymi: zajęcia sportowe, wykłady, zajęcia ruchowe, a także zajęcia plastyczne. A to wszystko po to, ażeby uczyć się przez zabawę!

Czytaj więcej...

KPSW na Dniach Szwederowa

 Już w ten weekend, tj. w dniach 10 - 11 czerwca br. reprezentanci naszej uczelni uczestniczyć będą w XXXVI Dniach Szwederowa. W programie między innymi, występu zespołów dziecięcych z bydgoskich placówek oświatowych, oraz znanych wykonawców polskich, jak i wielu innych artystów sceny bydgoskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 

Rozpoczęliśmy VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Rozpoczęliśmy VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki (VI International Open Scientific Days), czyli cykliczne spotkania naukowe i imprezy popularnonaukowe które wpisały się na stałe do kalendarza imprez międzynarodowych Uczelni oraz regionu. Organizowane są w celu intensyfikacji umiędzynarodowienia studiów, poznania kultury innych narodów,  popularyzacji nauki, kultury i sztuki, a także promocji najważniejszych osiągnięć naukowych Uczelni i naszych partnerów.
 

Czytaj więcej...

Studenci KPSW z przedstawieniem w bydgoskim przedszkolu

2 czerwca br. studenci kierunku Edukacja Przedszkolna i wczesnoszkolna KPSW uczestniczyli w Festynie Rodzinnym "Dzień wdzięczności rodzicom" z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka w Przedszkolu nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem" w Bydgoszczy, gdzie pod kierunkiem dr Katarzyny Stefanowicz-Zawiszewskiej wystąpili z przedstawieniem pt. "Wysportowany Kopciuszek".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Święto Starego Fordonu

Już w ten weekend, tj. w dniach 3-4 czerwca br. reprezentanci Uczelni uczestniczyć będą w Święcie Starego Fordonu przy Nabrzeżu Wisły w Bydgoszczy.
W programie mnóstwo atrakcji. Szczegółowe informacje dostępne tutaj.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Rekrutacja 2017/2018 w CKPiU KPSW

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW w Bydgoszczy w dniu 16.06.2017 r. przedstawi na stronie internetowej ofertę studiów podyplomowych, kursów doskonalenia zawodowego prowadzonych przez nauczycieli akademickich, terapeutów krajowych i zagranicznych na rok akademicki 2017/18
Nabór wniosków na kierunki kształcenia realizujemy drogą e-mail (za pośrednictwem skanu), pocztą lub osobiście w biurze CKPiU KPSW  przy ul. Toruńskiej 55-57 od dnia 19.06.2017. O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl