Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz , Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Dowódca Garnizonu Bydgoszcz gen. bryg. Dariusz Ryczkowski zapraszają na wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Ojcem Jackiem Norkowskim

Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z Ojcem Jackiem Norkowskim, dominikaninem i doktorem nauk medycznych. Spotkanie pt.: „Śmierć mózgu-rzeczywistość czy fikcja?" odbędzie się 14 listopada o godz. 19:00 w sali konferencyjnej Domu Jubileuszowego JP II, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz- Fordon. 

Wykład ks. Wojciecha Szukalskiego

Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład ks. prof. UAM dr hab. Wojciecha Szukalskiego pod tytułem: „Relacyjny charakter osoby ludzkiej w nauczaniu Karola Wojtyły/św. Jana Pawła II”. Spotkanie odbędzie się 25 listopada (poniedziałek) o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy (ul. Grodzka 18).

Czytaj więcej...

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej

Zapraszamy na I Forum Młodzieży Razem ku przyszłości. Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla młodzieży, ale także dla wychowawców, nauczycieli, katechetów, rodziców, dziadków, duchownych - aby lepiej mogli zrozumieć, czym żyją ich podopieczni i owocnie z nimi współpracować.

Czytaj więcej...

Dyżur Kliniki Prawa

Masz problem w administracji karno-skarbowej? Zapraszamy na bezpłatne porady prawne Kliniki Prawa KPSW już w najbliższą sobotę - 2 listopada  2019 roku w godz. 9.30-11.00 w sali 105A w kampusie przy ul. Toruńskiej 55-57.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl