Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Akcja #zostanwdomu cz. 2

 W obecnych czasach dowiadujemy się ile to spraw można załatwić bez wychodzenia z domu. Online możemy uczyć się języków, korzystać z zasobów bibliotecznych, zwiedzać największe muzea świata. Tym razem zachęcemy do podszkolenia swoich umiejętności w zakresie grafiki komputerowej.

Czytaj więcej...

Akcja #zostanwdomu

COVID-19 to wirus, który utrudnił funkcjonowaniu całemu społeczeństwu. Największe bezpieczeństwo możemy sobie zapewnić przestrzegając zasad higieny oraz pozostając w domach, jeżeli mamy taką możliwość. Po informacjach o zasobach bibliotecznych online oraz muzeach oferujących wizyty za pośrednictwem Internetu, zapraszamy do zapoznania się z poradami nt. nauki języka hiszpańskiego.

Czytaj więcej...

Msza święta

25 marca oraz 1 kwietnia o godz. 18:00 w parafii pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy zostaną odprawione msze święte w intencji studentów, wykładowców oraz pracowników administracyjnych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, o zdrowie i o Boże Błogosławieństwo.

Czytaj więcej...

Trzecia edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego

Szanowni Państwo,
tej wiosny Fundacja EFC rusza z trzecią już edycją Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. To wyróżnienie dla autorów artykułów, które przyczyniają się do pogłębiania debaty o edukacji w Polsce. Nagradzani naukowcy, edukatorzy i dziennikarze piszą o edukacji merytorycznie, nieszablonowo i odpowiedzialnie.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl