Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Rozpoczęliśmy VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Rozpoczęliśmy VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki (VI International Open Scientific Days), czyli cykliczne spotkania naukowe i imprezy popularnonaukowe które wpisały się na stałe do kalendarza imprez międzynarodowych Uczelni oraz regionu. Organizowane są w celu intensyfikacji umiędzynarodowienia studiów, poznania kultury innych narodów,  popularyzacji nauki, kultury i sztuki, a także promocji najważniejszych osiągnięć naukowych Uczelni i naszych partnerów.
 

Czytaj więcej...

Studenci KPSW z przedstawieniem w bydgoskim przedszkolu

2 czerwca br. studenci kierunku Edukacja Przedszkolna i wczesnoszkolna KPSW uczestniczyli w Festynie Rodzinnym "Dzień wdzięczności rodzicom" z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka w Przedszkolu nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem" w Bydgoszczy, gdzie pod kierunkiem dr Katarzyny Stefanowicz-Zawiszewskiej wystąpili z przedstawieniem pt. "Wysportowany Kopciuszek".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Święto Starego Fordonu

Już w ten weekend, tj. w dniach 3-4 czerwca br. reprezentanci Uczelni uczestniczyć będą w Święcie Starego Fordonu przy Nabrzeżu Wisły w Bydgoszczy.
W programie mnóstwo atrakcji. Szczegółowe informacje dostępne tutaj.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Rekrutacja 2017/2018 w CKPiU KPSW

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW w Bydgoszczy w dniu 16.06.2017 r. przedstawi na stronie internetowej ofertę studiów podyplomowych, kursów doskonalenia zawodowego prowadzonych przez nauczycieli akademickich, terapeutów krajowych i zagranicznych na rok akademicki 2017/18
Nabór wniosków na kierunki kształcenia realizujemy drogą e-mail (za pośrednictwem skanu), pocztą lub osobiście w biurze CKPiU KPSW  przy ul. Toruńskiej 55-57 od dnia 19.06.2017. O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.

Kondolencje

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Marii Kamińskiej


wieloletniego Dyrektora Zespołu Szkół
 Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia w BydgoszczyRodzinie oraz Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia

 

Zarząd i pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia
oraz
Rektor, Prezydent i Społeczność Akademicka
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

 

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego

Dziś, tj. 30 maja br. w Sali Senatu KPSW odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli" dla uczniów szkół podstawowych, którego organizatorem było Stowarzyszenie Św. Łazarza Diecezji Bydgowskiej i nasza Uczelnia.
Wydarzenie to honorowym patronatem objął Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pan Marek Gralik.

Czytaj więcej...

Profesor Jacek Pyżalski w CKPiU

Około 400 nauczycieli szkół bydgoskich było uczestnikami zajęć w cyklu „Co działa jak nic nie działa”, które odbyły się w miniony poniedziałek, tj. 22 maja br. w Auditorium Maximum KPSW.
Tematem spotkania był problem agresji werbalnej i internetowej występujących wśród młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Spotkania ze statystyką!

10 czerwca br. (sobota) w godz. 10.30-12.35 w Sali Senatu KPSW odbędzie się kolejna edycja Spotkań ze statystyką, które nasza Uczelnia organizuje przy współpracy z Urzędem Statystycznym w Bydgoszczy i Polskim Towarzystwem Statystycznym w Bydgoszczy. 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl