Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Do 31 maja można zgłaszać swoje prace i artykuły na temat edukacji do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego, przyznawanej przez Fundację EFC. Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje już drugą edycję konkursu.
 

Czytaj więcej...

Nabór na staże w EMSA

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA) ogłosiła nabór na staże w sesji jesiennej 2019 r.

Czytaj więcej...

Bezpłatne porady prawne

Klinika Prawa zaprasza mieszkańców miasta i okolic do korzystania z bezpłatnych porad prawnych. Dyżury odbywają się w pokoju 105 A w kampusie KPSW przy ul. Toruńskiej 55.

Czytaj więcej...

Kompetencje miękkie, ich rola w pracy zawodowej

Efektywna współpraca z zespołem, kreatywność, komunikatywność – rekruterzy zwracają uwagę nie tylko na wiedzę i doświadczenie, ale też na cechy osobowości kandydata. Stale rośnie znaczenie kompetencji miękkich, czyli uniwersalnych umiejętności personalno-społecznych.
 

Czytaj więcej...

Współpraca z Uniwersytetem w Gruzji

W pierwszej połowie maja, przedstawiciel Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, ks. dr Mariusz Kuciński, prof. KPSW złożył wizytę na Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University w Tbilisi.

Czytaj więcej...

Konkurs Verba Veritatis

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłaszają XIV edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl