Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Targi Pracy Offerty 2018

Zapraszamy na 13 edycję Targów Pracy Offerty, która odbędzie się  15 listopada 2018 r. godz. 11.00 - 16.00 w Hali sportowo-widowiskowa Łuczniczka przy ul.Toruńskiej 59 w Bydgoszczy. Wstęp jest bezpłatny!

Czytaj więcej...

DZIEŃ GIS-U W BYDGOSZCZY

Dzień GISu w Bydgoszczy w Zespole Szkół Budowlanych
W związku z organizowaną V edycją Dnia GISu zainteresowanych do Auli Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy 14 listopada o godz. 10. W tym roku wiele miejsca poświęcamy zagadnieniom geodezyjnym, ale także metodom pozyskiwania i opracowywania danych.

Czytaj więcej...

Zapisz się jeszcze dziś i zyskaj nawet do 1410 zł!

Dla wszystkich niezdecydowanych przedłużamy rekrutację i oferujemy atrakcyjne zniżki. Każda osoba, która zapisze się na studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie lub 5-letnie jednolite studia magisterskie skorzysta z przygotowanej przez nas promocji:

Czytaj więcej...

Drugi dzień kongresu Jeden świat – wiele kultur

Tegoroczny Kongres już za nami. Drugi dzień to przede wszystkim konferencja naukowa „Ochrona Rzeczypospolitej Polskiej przez prawo karne na tle stulecia niepodległości”, której moderatorem był dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii dr hab. Igor Zgoliński, prof. KPSW.

Czytaj więcej...

Transmisja na żywo z Kongresu w KPSW

Serdecznie zapraszamy  25 i 26 października na transmisję na żywo z IX Kongresu "Jeden świat - wiele kultur". Wydarzenie będzie transmitowane na naszej stronie internetowej.

 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl