Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Zapraszamy na Spotkania ze statystyką!

10 czerwca br. (sobota) w godz. 10.30-12.35 w Sali Senatu KPSW odbędzie się kolejna edycja Spotkań ze statystyką, które nasza Uczelnia organizuje przy współpracy z Urzędem Statystycznym w Bydgoszczy i Polskim Towarzystwem Statystycznym w Bydgoszczy. 

Czytaj więcej...

Zapisy na X Kajakowy Spływ Papieski

 X jubileuszowa edycja Kajakowego Spływu Papieskiego Brdą na trasie Mylof-Brda-Woziwoda już za niecałe 2 tygodnie!
Przypominamy, że zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (tutaj) trwają do 31 maja br. Po tym czasie osoby zainteresowane przyjmowane będą na listę rezerwową.
Zapraszamy!

 

Podsumowanie drugiej edycji KOBIETNIKA Międzypokoleniowej Sesji (Świata) Kobiet

Dzień, który poprzedza Dzień Matki w  Kujawsko Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, był wyjątkowym czasem. W tym dniu podkreślona została rola kobiety i jej potencjał.
KOBIETNIK Międzypokoleniowa Sesja (Świata) Kobiet  zgromadziła w kampusie Uczelni setki osób. Była to już druga edycja tegoż ważnego wydarzeń, która wpisuje się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez KPSW. Pomysłodawcą KOBIETNIKA jest Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych KPSW prof. nadzw. KPSW, dr hab. Monika Jaworska-Witkowska.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Już 8 czerwca rozpoczynamy VI edycję Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN)
Wykłady, otwarte, warsztaty, debaty, konferencje, występy i pokazy artystyczne, dyktanda, gry i zabawy dla najmłodszych, piknik międzynarodowy i wiele innych atrakcji!

Czytaj więcej...

KOBIETNIK po raz drugi w KPSW!

Serdecznie zapraszamy na KOBIETNIK Międzypokoleniową Sesję (Świata) Kobiet organizowaną przez Wydział Nauk Społecznych i Filologicznych KPSW już po raz drugi!
Tegoroczna edycja odbędzie się 25 maja (czwartek) br. w godz. 9:00-13:00 w kampusie KPSW przy ul. Toruńskiej 55 w Bydgoszczy.

Pierwszy raz nie muszą Państwo wybierać, czy wybrać się na warsztaty, prelekcję, koncert czy zajęcia sportowe! To wszystko w jednym miejscu już w ten czwartek
Na KOBIETNIK zapraszamy wszystkich - bez wględu na wiek, płeć, zainteresowania.


Czytaj więcej...

Wyjazdy w ramach programu Erasmus +

Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy zachęca studentów wszystkich kierunków do zgłaszania się na zagraniczne praktyki studenckie realizowane w ramach programu Erasmus+. Program Erasmus daje możliwość wyjazdu na okres od 2 do 6 miesięcy, również absolwentom naszej Uczelni.
Beneficjent programu otrzymuje stypendium na cały okres pobytu za granicą, pokrywające większość kosztów związanych z wyjazdem.
Dział Współpracy z Zagranicą KPSW udziela wszelkich informacji i przyjmuje zgłoszenia - adres e mail: internationaloffice@kpsw.edu.pl, tel: +48 52 365 84 46

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl