Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Noblistka z KPSW - Agnieszka Dolacinska

Agnieszka Dolacinska, studentka pedagogiki KPSW, znalazła się w gronie regionalnych finalistów Konkursu „Studencki Nobel 2010". Pani Agnieszka ulokowała się na III pozycji w województwie i jest jedyną reprezentantką uczelni niepublicznej w tym gronie. Zwycięzcą Studenckiego Nobla 2010 w województwie został student prawa UMK - Karol Smoter, II miejsce zdobyła Alicja Bania z UKW. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Organizatorem Konkursu Studencki Nobel jest Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem konkursu jest wyłonienie z grona tysięcy studentów tych z wysoką średnią, którzy dodatkowo angażują się w pracę naukową, są zaangażowani w pracę społeczną, działalność sportową artystyczną, wolontariat.

Laureatka z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej kończy w tym roku studia na kierunku pedagogika (specjalność - psychopedagogika). Oprócz wysokiej średniej uzyskiwanej podczas wszystkich lat studiów (s. licencjackie - Uniwersytet Gdański, s. magisterskie - KPSW), pani Agnieszka ma na swoim koncie kilka projektów badawczych. Skupia się przede wszystkim na pracy z dziećmi, dla których zrealizowała około 40 projektów logopedycznych, tanecznych, plastycznych i sprawnościowych. Przeprowadziła również badania wśród uczniów nad rozumieniem pojęć miłość i rodzina.

Wolontariuszka, instruktorka tańca, sędzia strzelectwa sportowego, szczęśliwa mężatka, wkrótce także mama, marzy o doktoracie na KUL-u. Finalistką Konkursu „Studencki Nobel" została po raz drugi - w roku 2009 uzyskała również III lokatę w województwie.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl