Studiuj oraz podróżuj - po Europie i nie tylko!

Jeśli jesteś studentem KPSW, lubisz podróżować, fascynują Cię inne kultury, chcesz poznawać ludzi z najodleglejszych zakątków świata, możesz odbyć część studiów za granicą. Nie tylko w Europie, ale także w Azji czy Afryce!

Współpraca Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej z partnerami zagranicznymi owocuje coraz większą liczbą umów partnerskich, otwierając przed studentami, kadrą naukowo-dydaktyczną i administracyjną coraz więcej możliwości. Aktualnie studentom oferujemy wymiany jedno- lub dwusemestralne, praktyki, a także wolontariat za granicą. Podczas takich wyjazdów z pewnością można zdobyć cenne doświadczenia i umiejętności, poszerzyć horyzonty, rozwinąć osobowość, nabrać pewności siebie, dzięki czemu łatwiej będzie się odnaleźć na współczesnym rynku pracy.

Studia - nie tylko w Europie, ale także w Azji czy Afryce!