Sukces absolwenta KPSW!

Niezmiernie miło nam poinformować, że mgr Arkadiusz Lachutta, jeden z pierwszych absolwentów kierunku Prawo w KPSW, uzyskał najlepszy wynik w Bydgoszczy w egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2016 r.

Pan Arkadiusz uzyskał 133 punktów na 150 możliwych. Osiągnął tym samym najlepszy wynik spośród 89 kandydatów, absolwentów z różnych ośrodków akademickich w kraju. W sumie na aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy dostało się tylko 28 procent zdających.
Podczas inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017 mgr Arkadiusz Lachutta został odznaczony medalem KPSW oraz odebrał gratulacje od Dziekana Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, prof. KPSW, dra hab. Igora Zgolińskiego.
W imieniu całej społeczności akademickiej Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy składamy Panu Arkadiuszowi serdeczne gratulacje i życzenia wielu kolejnych sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym!