Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy po raz kolejny angażuje się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.
Zapisy on-line trwają. Zapraszamy!

KPSW po raz kolejny angażuje się w to przedsięwzięcie w roli partnera.
Mając na celu zwiększanie innowacyjności i przedsiębiorczości społeczeństwa nasza Uczelnia przygotowała kilka propozycji.

PROGRAM:

dr Jan Owedyk, wykład: "Zastosowanie technologii MTLS"
18.11.2019, godz. 8.00-9.00 (sala 3C)  Przejdź na stronę rejestracji

dr Maryla Bieniek-Majka, wykład: "SILVER ECONOMY Czy to trend w gospodarce tylko dla seniorów?"
18.11.2019, godz. 17.15-18.00 (sala 3C)  Przejdź na stronę rejestracji

dr Beata Bazeli, wykład: "Statystyka dla wszystkich - miary średnie"
20.11.2019, godz.10.00-10.45 (sala 3C)  Przejdź na stronę rejestracji

dr Przemysław Osóbka, wykład:  "Zmiany klimatyczne - konsekwencje ekonomiczne dla obszarów morskich"
23.11.2019, godz. 10.00-10.45  Przejdź na stronę rejestracji

dr Magdalena Prentka, wykład: "Psychologia w odpowiedzi na kryzys klimatyczny"
24.11.2019, godz. 15.00-15.45  Przejdź na stronę rejestracji

Zostań uczestnikiem! Zapisz się już dziś na wydarzenia w KPSW. Więcej wydarzeń można wyszukać na: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Kilka słów o ŚTP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.
Inicjatywa jest prowadzona od 2008 r., obecnie wydarzenia są organizowane w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy,
którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, konferencje, debaty i kampanie promocyjne z zakresu:

• zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej,
  • budowania sieci kontaktów,
  • rozwijania start-upów,
  • powrotu na rynek pracy,
  • negocjowania umów z pracodawcą,
  • budowania własnej marki,
  • oraz wielu innych zagadnień.

ŚTP w liczbach

Zorganizowana w 2018 r 11. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości wzbudziła ogromne zainteresowanie, co przełożyło się na osiągnięcie rekordowych wyników:

• 939 partnerów projektu
  • 1378 zorganizowanych wydarzeń
  • 112 000 zarejestrowanych uczestników

O Fundacji ŚTP

Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest oficjalnym hostem tej inicjatywy organizowanej w Polsce, będąca częścią międzynarodowej sieci Global Entrepreneurship Network.
ŚTP to kluczowy, ale nie jedyny projekt Fundacji, która oprócz tego organizuje inne działania na rzecz poprawy jakości nauczania przedsiębiorczości w Polsce
(np. cykl spotkań „Na leżaczkach o Przedsiębiorczości”). Fundacja prowadzi również kampanie społeczne na rzecz poprawy wizerunku polskich przedsiębiorców,
wydaje dostępny w sześciu językach raport o tym jak uczyć przedsiębiorczości i tworzyć warunki do rozwoju przedsiębiorczości.

W imieniu Organizatora oraz własnym zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach!