X Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W dniach 13-19 listopada odbędzie się jubileuszowa X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Pragniemy poinformować, iż kolejny rok Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa będzie brała udział w organizacji tego wydarzenia, które będzie odbywać się na terenie Uczelni.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) jest międzynarodowym projektem promującym świadomy rozwój, a także aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych.

Przez ostatnie dziewięć edycji każdego roku w listopadzie firmy, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne, dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem organizując w ramach „ŚTP” wydarzenia w formie m. in. warsztatów, konsultacji, wykładów czy konferencji.

Wobec tego wydarzenie to adresowane jest przede wszystkim do społeczności lokalnej stanowiąc szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności, które mogą okazać się przydatne na rynku pracy jak również przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Promocja postaw przedsiębiorczych jest szczególnie potrzebna, albowiem sprzyja aktywności w zakresie powstawania nowych miejsc pracy.

Więcej informacji nt. „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości” można uzyskać na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Informujemy także, iż wciąż udział we wszystkich inicjatywach odbywających się w ramach tego wydarzenia jest całkowicie bezpłatny.

Kontakt i zapisy:

e-mail: promocja@kpsw.edu.pl