Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w KPSW!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Obecnie zrzesza on 160 państw na całym świecie.
Każdego roku w listopadzie firmy, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe i osoby prywatne, które chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem organizują w ramach ŚTP wydarzenia w formie m. in. warsztatów, konsultacji, wykładów czy konferencji.

KPSW po raz kolejny angażuje się w to przedsięwzięcie w roli partnera. Mając na celu zwiększanie innowacyjności i przedsiębiorczości społeczeństwa nasza Uczelnia przygotowała szereg propozycji - poniżej przedstawiamy plakat z programem.

Szczegółowe informacje i zapisy:
Dział Promocji i Informacji - tel. 52 365 84 61, 510 993 083 lub e-mail promocja@kpsw.edu.pl,
bądź za pośrednictwem strony: tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Zapraszamy!