Odkryj w sobie przedsiębiorcę

Od 16 do 22 listopada obchodziliśmy II Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W jego ramach, w wielu miejscach w Bydgoszczy, również w KPSW, odbyły się liczne szkolenia, spotkania, prezentacje i warsztaty. Uczestniczyli w nich studenci, absolwenci i wszystkie osoby zainteresowane odkrywaniem w sobie cech przedsiębiorcy.Światowy Tydzień ma za zadanie wspierać przedsiębiorczość młodych ludzi, krzewić ideę bycia przedsiębiorcą, sprawić aby młodzież uwierzyła w siebie i swoje możliwości. W jego ramach, zorganizowano wiele szkoleń i warsztatów dla osób zainteresowanych tego typu działalnością. Warsztaty, wykłady i prezentacje odbywały się również w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. Informacje o wszystkich spotkaniach przeprowadzonych w ramach II Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Bydgoszczy znajdują się na stronie www.bydgoszcz.pl .