Pozbądź się stresu i walcz o etat

21 października zapraszamy wszystkich studentów do HSW „Łuczniczka" na piąte już Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2010. Mottem tegorocznej edycji OFFert jest hasło: "Stres - lepiej oswoić niż się go bać". Targom towarzyszyć będzie wiele atrakcji, takich jak: wykłady, warsztaty, spotkania, szkolenia, pokazy i konkursy, które w tym roku dotyczyć będą właśnie szeroko rozumianego zagadnienia stresu. Na warsztaty obowiązują zapisy, ale wciąż jeszcze są wolne miejsca. Szczegóły poniżej.

Zapraszamy w godz. od 10.00 do 15.00 (21 października 2010 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy ul. Toruńska 59). Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych!!!

Co zrobić, by stres zamiast paraliżować, pobudził do działania? Podczas tegorocznych OFFert specjaliści pokażą, jak go oswoić. Będzie to możliwe dzięki radom psychologa, fizjoterapeutów, a nawet trenerów publicznego przemawiania czy instruktorów pilates. Na targach pracy nie może oczywiście zabraknąć pracodawców, którzy właśnie tu poszukiwać będą kandydatów na różnego rodzaju stanowiska.

By skorzystać z bezpłatnych warsztatów wystarczy się zapisać w Biurze Karier UTP, tel./fax 52 374 94 25, e-mail: biurokarier@utp.edu.pl

Tematyka warsztatów i wykładów:

1. Warsztat: "Jak ograniczyć stres podczas rozmowy kwalifikacyjnej?"
    Prowadzący: Patrycja Nowak, pracownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy
    czas trwania: 3 h
    godz.: 11.00-14.00
    Ilość osób: 12-14
    sala: 007
  2. Wykład: "Zarządzanie stresem - jak sobie pomóc?"
    Prowadzący: psycholog Anna Szczepanowska, pracownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy
    czas trwania: 1 h
    godz.: 11.00-12.00
    Ilość osób: 50
    sala konferencyjna
  3. Warsztat: "Jak oswoić lęk przed wystąpieniem publicznym?"
    Toastmasters International jest organizacją edukacyjną szkolącą swoich członków w zakresie publicznego przemawiania, prezentacji i nabywania cech przywódczych. Wykształciła wielu światowych mówców i liderów w świecie biznesu i polityki.

Członkowie Bydgoskiego Klubu Toastmasters zaprezentują, jak wyglądają ich spotkania. Uczą one mówić poprawną polszczyzną oraz przemawiać publicznie tak, aby skupić uwagę słuchaczy, odpowiednio przekazać treści i osiągać zamierzone cele.

Toastmasters daje możliwość nabywania niezwykle cennych, praktycznych umiejętności w prowadzeniu prezentacji i wystąpień, niezbędnych w codziennej pracy zawodowej biznesmenów, handlowców, trenerów i wykładowców, księży, polityków i wielu innych.

Do udziału w zajęciach zapraszamy więc nie tylko studentów, lecz również przedstawicieli świata nauki i biznesu.

Prowadzący: Bydgoski Klub Toastmasters (toastmasters.bydgoszcz.pl)
    czas trwania: 3 h
    godz.: 13.00-15.00
    Ilość osób: 20