Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Przedstawiciele Kliniki Prawa oddali hołd Żołnierzom Niezłomnym

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"

Marszałek Józef Piłsudski

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego ,,Klinika Prawa"-  Angelika Mrugowska, Daniel Olszewski oraz Krzysztof Oleksy wraz z opiekunem naukowym, dr Martą Czakowską oraz pracownikiem Katedry Nauk Prawnoustrojowych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii mgr. Michałem Czakowskim mieli ogromny zaszczyt spotkać się w dniu 5 października 2016 roku na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, przy Kwaterze na Łączce z Panem Profesorem Krzysztofem Szwagrzykiem.
 

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Studenckiego KPSW

Uczelniana Komisja Wyborcza ogłasza wybory do Samorządu Studenckiego KPSW, które odbędą się w terminie od 18 do 30 października 2016 roku. Kandydatów do Samorządu Studenckiego należy zgłaszać najpóźniej do dnia 16 października br. drogą internetową na adres: samorzad@kpsw.edu.pl

Czytaj więcej...

Konferencja naukowa z zakresu postępowania karnego

Uprzejmie informujemy, że Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii KPSW jest współorganizatorem konferencji naukowej pt. "Postępowanie przed sądem I instancji w znowelizowanym procesie karnym" Konferencja odbędzie się w dniu 11.10.2016r. w Inowrocławskim Domu Kultury, ul. Kilińskiego 16. Rozpoczęcie zaplanowane zostało na godz. 10.00.

Czytaj więcej...

Honorowy tytuł studenta KPSW

Zgodnie z wieloletnia tradycją podczas uroczystych inauguracji Prorektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej wręcza dyplomy studentom, którzy w minionym roku akademickim uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz wyróżnili sie pracą społeczną.

Czytaj więcej...

Gratulacje dla kadry naukowej

 W każdej uczelni wyższej kadra akademicka przekazuje studentom swoją wiedzę, jednocześnie dbając o swój osobisty rozwój naukowy. Władze naszej Uczelni nieustannie dbają o tworzenie komfortowych warunków, by wspomagac swych wykładowców w osiąganiu sukcesów naukowych. 

Podczas wczorajszej Inauguracji roku akademickiego 2016/2017 JM Rektor prof. KPSW, dr Helena Czakowska wręczyła dyplomy gratulacyjne i medale uczelniane osobom, które w minionym roku akademickim uzyskały tytuł profesora oraz stopnie doktora habilitowanego i doktora.

Czytaj więcej...

Sukces absolwenta KPSW!

Niezmiernie miło nam poinformować, że mgr Arkadiusz Lachutta, jeden z pierwszych absolwentów kierunku Prawo w KPSW, uzyskał najlepszy wynik w Bydgoszczy w egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2016 r.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl