Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

I Bydgoski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Bydgoszczy organizuje pod honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego I Bydgoski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Test odbędzie się 1 marca 2017 r. w sali sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellońskiej 3 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Bydgoskie Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych zgodnie z wolą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej jest wyrazem hołdu narodu dla żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia za męstwo, patriotyzm oraz walkę o niepodległość i suwerenność Polski.
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej i Wojewoda Kujawsko-Pomorski zapraszają na Bydgoskie Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, które odbędą się 28 lutego 2017 r.

Czytaj więcej...

KPSW na Targach Edukacyjnych w Sierpcu

Jak co roku w lutym reprezentanci Uczelni wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Sierpcu. Była to doskonała okazja do zapoznania młodzieży z naszą ofertą edukacyjną. Uczestnicy targów chętnie odwiedzali nasze stoisko i rozmawiali z naszymi przedstawicielami na tematy dotyczące wyboru dalszej drogi kształcenia.

Czytaj więcej...

Pogotowie Podatkowe - co i jak z PIT-em za 2016 rok? Bezpłatne konsultacje!

Pogotowie Podatkowe to inicjatywa Kliniki Prawa Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy skierowana do wszystkich osób zainteresowanych udzieleniem bezpłatnej pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2016 rok.
Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie prowadzisz działalności gospodarczej i potrzebujesz pomocy przy wypełnaniu PIT-a - zapraszamy na dyżury w siedzibie KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57, budynek A, pokój 105 A (I piętro) w następujących terminach:

Czytaj więcej...

Seminarium o współpracy na rzecz seniorów

Z okazji minionego Dnia Babci i Dnia Dziadka Urząd Marszałkowski zorganizował seminarium na temat nowych możliwościach i form współpracy na rzecz seniorów. W spotkaniu udział wzięli liczni przedstawiciele działających w regionie gminnych rad seniora oraz członkowie sejmikowej Komisji Pracy , Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa. Naszą Uczelnię reprezentowała dr Marta Małecka, która wystąpiła wraz z mgr Małgorzatą Kozłowską (FGPE) z wykładem pt. "Portugalia jako kraj przyjazny seniorom - doświadczenia w zakresie wsparcia, opieki i pielęgnacji osób starszych".

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl