Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UK

Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz z wizytą w KPSW

6 grudnia br. w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej gościł Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz Waldemar Keister. Podczas spotkania z JM Rektor prof. KPSW, dr Heleną Czakowską omawiane były bieżące sprawy dotyczące wzajemnej współpracy oraz roli nauki i sportu w rozwoju człowieka.
 

Czytaj więcej...

XVI edycja Konkursu Mistrz Rachunkowości

1 grudnia 2016 roku odbył się już po raz szesnasty konkurs Mistrz Rachunkowości, który nasza Uczelnia współorganizuje z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy.
Jak co roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży ponadgimnazjalnej z regionu.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu konkursu.

Prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak otrzymuje tytuł Deo et Patriae deditus KUL

Miło nam poinformować, że prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak została odznaczona przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (KUL) tytułem Deo et Patriae deditus.
Prof. Grześkowiak praktykowała jako adwokat oraz pełniła funkcję senatora (1989-2001), wicemarszałka Senatu II kadencji oraz w latach 1997-2001 marszałka Senatu IV kadencji. Pani Profesor pracuje jako wykładowca w KPSW i KUL.

Czytaj więcej...

Prof. dr hab. Andrzej Czyżewski ponownie członkiem CK

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku wyborów na kadencję 2017-2020 prof. dr hab. Andrzej Czyżewski ponownie został członkiem Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów w dziedzinie Nauki ekonomiczne / ekonomia. Prof. Czyżewski zasiada w CK już od roku 2013, kiedy rozpoczął swoją pierwszą kadencję działalności (2013-2016). 
Serdecznie gratulujemy ponownego wyboru do składu Komisji!

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i rozprawę doktorką

Chcąc przywrócić pamięć o Policji Państwowej i zachęcić do poszerzenia wiedzy związanej z tą formacją, Pan Mariusz Błaszczak -  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji zainicjował I edycję Konkursu na najlepszą pracę dyplomową i rozprawę doktorską poświęconą Policji Państwowej w okresie XX-lecia międzywojennego.

Czytaj więcej...

KPSW na VI Mikołajkowych Targach Edukacji i Pracy

Już jutro, tj. 30 listopada br. w godz. 11.00-14.00 przedstawiciele naszej Uczelni wezmą udział w VI Mikołajkowych Targach Edukacji i Pracy w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu.
Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie młodzieży z ofertami edukacyjnymi uczelni wyższych i zakładów pracy.  
W programie targów uwzględniono indywidualne pozyskiwanie informacji i materiałów przez uczestników, ale i prezentacje multimedialne wystawców.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl