Walka o Puchar Kanclerza KPSW w siatkówce rozpoczęta!

Rozpoczęły się zapisy do II Międzywydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Kanclerza KPSW. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 22 marca 2010. Zapisywać się mogą 8-osobowe drużyny mieszane, w których musi być co najmniej jedna kobieta.

Po przyjęciu zgłoszeń podane zostaną terminy rozgrywanych meczy. Zebranie organizacyjne odbędzie się 24 marca 2010 o godz. 17 na sali gimnastycznej KPSW. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy golka12@interia.pl bądź zostawiać listy drużyn w dziekanatach.

Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej o Przechodni Puchar Kanclerza KPSW rozgrywany jest po raz drugi. Rok temu w zawodach wzięło udział osiem zespołów, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Po dwa najlepsze zespoły z grup awansowały do rozgrywek finałowych. Tryumfatorem ubiegłorocznej edycji mistrzostw KPSW w piłce siatkowej została drużyna reprezentująca I rok geodezji studiów stacjonarnych w składzie: Alicja Bugaj, Ewa Konieczna, Michał Bucholc, Kamil Lubiatowski, Piotr Przekwas, Jarosław Kochanek, Christopher Ćwikliński.