Zapraszamy w podróż do Hiszpanii

Wszystkich, którzy są zafascynowani językiem i kulturą Hiszpanii zapraszamy w poniedziałek (14 marca) do radia „Megafon" na pierwszą audycję z cyklu Akademicka Vuelta a Espana. Punktualnie o 18.00 Hiszpanka Suzana Allegre, która na co dzień pracuje ze studentami filologii w KPSW, zapoznawać nas będzie z historią, kulturą, obyczajami i swym rodzimym językiem. Audycję poprowadzi Wojciech Trempała.

Będzie to pierwsza z cyklu audycji poświęconych poszczególnym regionom Hiszpanii. Do stworzenia tego wyjątkowego przewodnika skłoniła nas obecność w Bydgoszczy Suzany Allegre, wykładowcy na jednym z najmłodszych kierunków w KPSW - filologii hiszpańskiej. W każdej audycji, obok szeregu informacji na temat historii, obyczajów i kultury Hiszpanii oraz jej poszczególnych regionów, słuchacze będą mieli okazje nauczyć się kilku niezbędnych zwrotów w tym języku.

Zapraszamy do słuchania „Megafonu" i wyjątkowej podróży po regionach Hiszpanii!! Czekamy również na sugestie Słuchaczy - jeśli macie pytania do naszego gościa, piszcie na megafon@kpsw.edu.pl