Ważna informacja dla studentów KPSW

Studenci, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej z powodu pandemii COVID-19 mogą ubiegać się o wsparcie ze strony Uczelni.

Studenci, którzy znaleźli się aktualnie w trudnej sytuacji życiowej mogą składać wnioski o przyznanie zapomogi. Składający wnioski o zapomogę mogą uzasadnić ją nadzwyczajnymi okolicznościami, które wynikają z wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego w kraju, w szczególności: utratę źródła dochodu przez studenta lub członka jego rodziny, zmniejszenie części wymiaru etatu przez studenta lub członka jego rodziny, który to fakt należałoby udokumentować.

Prosimy o kontakt bezpośredni z Kwesturą. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce „Stypendia”.