Wspólna polityka rolna 2007-2013 i jej nowa perspektywa

Miejscowość i rok: Bydgoszcz 2013
Liczba stron: 346, format B5
ISBN: 978-83-89914-57-6
CENA: 50,00 zł ( w tym 5 % Vat)
Zamów książkę:

Spis treści Pobierz

"
Monografia, która trafia do czytelników, to pokłosie pracy studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W grudniu 2012 roku zrealizowano projekt wyjazdowego seminarium studencko-asystenckiegoKatedry Makroekonomii i Gospodarki Żywnościowej pod kierunkiem prof. dr. hab. Andrzeja Czyżewskiego, który zmaterializował się interesującą publikacją. Seminarium odbyło się w Parlamencie Europejskim, Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli i Komisji Europejskiej, gdzie studenci wraz z asystentami prezentowali interesujące wykłady, które były przyczynkiem inspirujących dyskusji. (...) Rezultaty publikowane w niniejszej monografii mogą być powodem ogromnej satysfakcji dla autora projektu Profesora dr. hab. Andrzeja Czyżewskiego i jego zespołu. Serdecznie Państwu gratuluję."

Ze wstępu
Andrzej Grzyb Poseł do Parlamentu Europejskiej EPL