Wykład dla niecodziennych słuchaczy

Współpraca naszej uczelni z wojskowymi logistykami zacieśnia się coraz bardziej. Kilkudziesięciu żołnierzy 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej rozpoczęło nowy rok szkoleniowy od wysłuchania wykładu nauczyciela Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej - ks. dr. Mariusza Kucińskiego. Z początkiem stycznia kilkudziesięciu logistyków zainaugurowało nowy rok szkoleniowy. Przed żołnierzami trudny czas, bo do wykonania mają szereg zadań w kraju i poza jego granicami. Po uroczystym apelu i uhonorowaniu kilkudziesięciu logistyków odznaczeniami „Gwiazda Afganistanu", przyszedł czas na wykład zatytułowany: „Współczesne systemy w nauce o zarządzaniu". Poprowadził go ks. dr Mariusz Kuciński, wykładowca naszej uczelni. - Niecodzienny wykładowca w koloratce poruszył tematykę zarządzania i kierowania poprzez szerokie spektrum przykładów i założeń światowych autorytetów tej dziedzinie. Sprawnym poruszaniem się po rozległych zagadnieniach zarządzania organizacjami oraz obrazowym przekładaniem mechanizmów świata cywilnego na wojskowy, prelegent szybko zyskał atencję i uznanie - czytamy na stronie internetowej 1.PBL.