WYKŁAD Prof. Maria G. Ioannides

27 października 2017 r. o godz. 10.00 odbędzie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy wykład Prof. Maria G. Ioannides,
National Technical University of Athens, Greece Tematem wykładu jest: "Emerging smart technologies for sustainable energy and internet of things".

Prof. Maria G. Ioannides jest pracownikiem Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Informatycznej National Technical University of Athens w Grecji.
Jej zainteresowania badawcze obejmują:
Maszyny elektryczne • Napędy i sterowanie ruchem • Elektronikę napędową • Silniki specjalne, mikromotory, systemy energii odnawialnej • Środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo • Inżynierię w medycynie i biologii • Robotykę i automatykę • Edukację oraz Zarządzanie inżynieriami.

Organizatorem wydarzenia jest dr inż. Joanna Gęsikowska, Wydział Techniczny KPSW.

Zapraszamy!