Jej portret. Bośnia i Hercegowina

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy zdjęć zatytułowanej „Jej portret. Bośnia i Hercegowina". Autorami fotografii są Paulina Hasse-Wiśniewska i Ryszard Wszołek. Ich prace oglądać można do końca września w galerii Domu Mody Drukarnia.

Latem tego roku, autorzy zdjęć wraz z grupą przyjaciół wybrali się do Bośni i Hercegowiny. Z podróży przywieźli masę niezapomnianych wrażeń, którymi zamierzają podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Oboje - pasjonaci fotografii - wiele z nich utrwalili. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak dziś wygląda europejski kraj, w którym zaledwie 15 lat temu zakończyła się jedna z najkrwawszych wojen domowych. Czy nadal znaleźć tam można jej ślady? Jak dziś żyje się mieszkańcom Bośni i Hercegowiny...?

Zapraszamy do Domu Mody Drukarnia. Wystawę oglądać można do końca września 2010.