Zarządzenie Rektora w sprawie wprowadzenia tekstu jednolitego Zarządzeń nr 27/2020 oraz 31/2020 regulujących działalność KPSW w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS CoV-2

Rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy wprowadził Zarządzenie w sprawie: wprowadzenie tekstu jednolitego Zarządzeń nr 27/2020 oraz 31/2020 Rektora Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy regulujących działalność Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczyw związku z ograniczeniami wywołanymi przez rozprzestrzenianie sdię wirusa SARS CoV-2.

Zobowiązuje się  studentów do zapoznawania się z informacjami o funkcjonowaniu Uczelni, które będą udostępniane niezwłocznie w aktualnościach na stronie internetowej Uczelni www.kpsw.edu.pl oraz systemie ISOS.

Treść zarządzenia