Spraw dzieciom radość

„Radość dziecka" - już po raz siódmy pod tym hasłem ruszyła zbiórka niezbędnych artykułów dla najbardziej potrzebujących. W tym roku studenci z Koła Naukowego Resocjalizacji im. Czesława Czapówa „Konar" zbierają środki czystości, które przekażą do Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Na darczyńców czekamy do czwartku (13 maja) w holu głównym KPSW przy ul. Toruńskiej.

Od kilku lat studenci i pracownicy naszej uczelni przekazują najpotrzebniejsze rzeczy wychowankom placówek opiekuńczych. W corocznych akcjach zbieraliśmy już zabawki, słodycze, artykuły papiernicze. W tym roku, po konsultacjach z dyrekcją Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, uznano że będą to środki czystości. Produkty przynosić można do czwartku (13 maja) w godz. 8.00-15.00, hol główny KPSW przy ul. Toruńskiej 55-57.

Kosz, do którego wrzucać można artykuły już po pierwszym dniu zapełnił się szamponami, mydłami, proszkami do prania, mleczkami i płynami do czyszczenia. Kto chce, może także wrzucić datki do ustawionej w holu skarbonki - za uzbierane pieniądze zakupione zostaną środki czystości.

Przekazanie prezentu pracownikom Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych przy ul. Toruńskiej 272 nastąpi w poniedziałek, 17 maja.