Zgłoś się do Centrum Współpracy z Zagranicą i zostań Mentorem!

Poszukujemy osób, które będą pełnić rolę Mentorów dla zagranicznych studentów Programu Erasmus+ przebywających na KPSW. Zadaniem Mentora będzie opieka nad zagranicznym studentem w czasie jego pobytu w Polsce.

Studencie,
→ Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe znajomości
→ Lubisz przebywać w międzynarodowym środowisku
→ Studiujesz Filologię angielską albo inny kierunek i nie masz problemu z porozumiewaniem się w języku angielskim
→ Dysponujesz odrobiną wolnego czasu

Studencie, Zgłoś się do Centrum Współpracy z Zagranicą i zostań MENTOREM STUDENTA ZAGRANICZNEGO!

Zadaniem takiej osoby będzie opieka nad zagranicznym studentem w czasie jego pobytu w Polsce.

Mentor będzie odpowiedzialny za wsparcie osoby przyjeżdżającej, aby poczuła się pewniej w nowym miejscu i często nowej kulturze,
miała możliwość nawiązania nowych znajomości i odnalazła się w roli studenta KPSW.

Zgłaszając się jako Mentor otwierasz przed sobą możliwość m.in. nawiązania nowych przyjaźni, nie tylko na czas pobytu studenta zagranicznego w Polsce, ale również zdobycia znajomych w różnych państwach Europy i świata. Będzie to też doskonała okazja do wzbogacenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim, czy też nauki kolejnego języka obcego. Centrum Współpracy z Zagranicą ma możliwość wystawienia zaświadczenia potwierdzającego pełnioną rolę i realizowane zadania. Zaangażowanie oraz dodatkowe działania w czasie studiów z pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem wśród przyszłych pracodawców.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: internationaloffice@kpsw.edu.pl