Wyszukiwarka

DOBPLAST

Firma zajmuje się produkcją wyrobów oświetleniowych.

Operator Prasy i Młynka

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie

Poszukujemy osoby do obsługi:

  • prasy mimośrodowej
  • prasy hydraulicznej
  • młynka do tworzyw

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy pracy z urządzeniami mechanicznymi
  • gotowość do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w trybie 1 zmiany
  • pracę od zaraz
  • stabilne zatrudnienie

Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść, jakość i aktualność komunikowanych na FORUM Ofert Pracy.

oferta dodana: 11.01.2018
kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski, Barcin, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz,

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży)
oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, PepsiCola GB).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski, Barcin, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowe, Pakość, Piotrków Kujawski, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Włocławek, Żnin, Brodnica, Białe Błota (pow. bydgoski), Łochowo (pow. bydgoski), Dobrcz (pow. bydgoski), Lubicz Górny (pow. toruński), Łysomice (pow. toruński), Brzoza (pow. toruński), Czernikowo (pow. toruński)

Zadania:

  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące

Oferujemy:

  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależności od przypisanego grafiku
  • pracę na hali hipermarketu
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie