Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki

Aktualności MODN

Zapraszamy na VI Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Międzynarodowych Otwartych Dniach Nauki (V International Open Scientific Days), których tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-11 czerwca br. w Kampusie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.
Organizatorem imprezy, której celem jest popularyzacja nauki, kultury, sztuki i sportu jest nasza Uczelnia przy współpracy z uczelniami z zagranicy.

Program Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN) zyskuje międzynarodowy charakter dzięki uczestnictwu przedstawicieli kadry naukowej i studentów oraz partnerów z wielu krajów, m. in. Chin, Ukrainy, Bułgarii, Turcji. Jest tworzony przy współpracy z wieloma instytucjami, jednostkami edukacyjnymi i kulturalnymi oraz przedstawicielami biznesu.

Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki - zadanie finansowane w ramach umowy 928/P-DUN/2017 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

 


 

 

W ofercie MODN 2017 znaleźć można: warsztaty, konferencje, otwarte wykłady, debaty, Kajakowy Spływ Papieski, pokazy, wystawy i wiele innych atrakcji.
Dla najmłodszych uczestników przewidziano warsztaty edukacyjne, gry i zabawy  oraz festyny dziecięce organizowane przez Przedszkole "Bursztynek" i Przedszkole "Kacperek", działające pod patronatem KPSW.

Finalnym punktem programu MODN 2017  będzie międzynarodowy piknik. Wstęp na wszystkie atrakcje bezpłatny!

ZAPRASZAMY!


 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl