Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki

Aktualności MODN

Zapraszamy na VII Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowych Otwartych Dniach Nauki (VII International Open Scientific Days), których tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-5 czerwca br. w Kampusie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.
Organizatorem imprezy, której celem jest popularyzacja nauki, kultury, sztuki i sportu jest nasza Uczelnia przy współpracy z uczelniami z zagranicy.

Program Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN) zyskuje międzynarodowy charakter dzięki uczestnictwu przedstawicieli kadry naukowej i studentów oraz partnerów z wielu krajów, m. in. Chin, Ukrainy, Bułgarii, Turcji. Jest tworzony przy współpracy z wieloma instytucjami, jednostkami edukacyjnymi i kulturalnymi oraz przedstawicielami biznesu.

W ofercie MODN 2018 znaleźć można: warsztaty, konferencje, otwarte wykłady, debaty, pokazy, wystawy i wiele innych atrakcji.
Wstęp na wszystkie atrakcje bezpłatny!

ZAPRASZAMY!