Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki

Aktualności MODN

Zapraszamy na V Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Międzynarodowych Otwartych Dniach Nauki (V International Open Scientific Days), których tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 30 maja-5 czerwca br. w Kampusie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.
Organizatorem imprezy, której celem jest popularyzacja nauki, kultury, sztuki i sportu jest nasza Uczelnia przy współpracy z uczelniami z zagranicy.

Program Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki (MODN) zyskuje międzynarodowy charakter dzięki uczestnictwu przedstawicieli kadry naukowej i studentów oraz partnerów z wielu krajów, m. in. Chin, Ukrainy, Bułgarii, Turcji. Jest tworzony przy współpracy z wieloma instytucjami, jednostkami edukacyjnymi i kulturalnymi oraz przedstawicielami biznesu.

 


 

 

W ofercie MODN 2016 znaleźć można: warsztaty, konferencje, otwarte wykłady, symulację rozprawy sądowej, pokazy, wystawy i wiele innych atrakcji. Odbędzie się także spotkanie autorskie z prof. nadzw. KPSW, dr hab. Januszem Kuttą, promujące książkę "Miasto - ogród".
Dla najmłodszych uczestników przewidziano warsztaty edukacyjne, gry i zabawy  oraz festyn dziecięcy organizowany przez Przedszkole "Bursztynek", działające pod patronatem KPSW.

Finalnym punktem programu MODN 2016 będzie międzynarodowy piknik. Wstęp na wszystkie atrakcje bezpłatny!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem: do pobrania

ZAPRASZAMY!


Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl