Nadal trwa nabór na studia w KPSW!

Kandydaci wciąż mają szansę na rozpoczęcie studiów od października br.

Ważne, aby się nie zniechęcać. Kandydaci, którym się nie powiodło przy pierwszym podejściu na maturze, mają jeszcze szanse na studia w naszej uczelni” – mówi Kierownik Biura Rekrutacji, Monika Dołęgowska

Trzeba tylko zarejestrować się przez internet
srs.kpsw.edu.pl/ i dostarczyć dokumenty.

Dodatkowo informujemy, że promocja dotycząca „Zapisując się teraz możesz zyskać 1410 złotych!!!” cieszyła się dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy ją przedłużyć! Można zyskać nawet nawet 1410 zł!

Jeśli jesteś absolwentem naszej Uczelni, skończyłeś studia I czy II stopnia, skorzystaj z naszej promocji. Do 31 października nie będzie pobierane wpisowe (wcześniej 400 zł), opłata rekrutacyjna (wcześniej 210 zł), a także otrzymasz 400 zł zniżki w czesnym i bon edukacyjny na studia podyplomowe o wartości 400 zł.

Przypominamy: każdy, kto zapisze się na studia między 1 a 31 października nie zapłaci wpisowego, opłaty rekrutacyjnej oraz otrzyma bon edukacyjny na studia podyplomowe o wartości 400 zł.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji tel. 52 322 0 322 lub 500 149 149 oraz do rejestracji on-line: srs.kpsw.edu.pl/