EN RU UA

Rekrutacja nadal trwa!

Dla wszystkich, którzy zdecydują się do 30 września 2018 podjąć studia na KPSW przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapisując się już teraz kandydat może zyskać nawet o 1410 zł!

Czytaj więcej...

Terminarz zjazdów 2018/19 - I rok

Poniżej udostępniamy terminarz zjazdów na rok akademicki 2018/2019
dla studentów I roku studiów: do pobrania

Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy w sposób ciągły prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia na  wszystkie kierunki.
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji.
 

Czytaj więcej...

Stypendium MNiSW dla studentki KPSW!

Z dumą i radością pragniemy poinformować, że  studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy po raz kolejny znaleźli się wśród laureatów prestiżowego Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na rok akademicki 2016/2017 otrzymała je Pani Joanna Bruska, studentka kierunku Prawo.
Pani Joanna Bruska jest srebrną medalistką Mistrzostw Świata i Mistrzynią Polski Seniorów w dyscyplinie kajakarstwo. W dowód uznania za wybitne sukcesy sportowe wyróżniona została także podczas tegorocznej Inauguracji roku akademickiego Stypendium Prezydenta KPSW w wysokości 100% czesnego.
 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zegar tyka. Czas ucieka.

KPSW w Bydgoszczy na Ciebie czeka! 

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu naszą promocją Zapisując się teraz możesz zyskać 1410 złotych!!! - chcieliśmy przekazać, że do 31 października br. będziemy na Państwa jeszcze czekać. 

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl