EN RU UA

Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy w sposób ciągły prowadzi nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia na  wszystkie kierunki.
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji.
 

Czytaj więcej...

Stypendium MNiSW dla studentki KPSW!

Z dumą i radością pragniemy poinformować, że  studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy po raz kolejny znaleźli się wśród laureatów prestiżowego Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na rok akademicki 2016/2017 otrzymała je Pani Joanna Bruska, studentka kierunku Prawo.
Pani Joanna Bruska jest srebrną medalistką Mistrzostw Świata i Mistrzynią Polski Seniorów w dyscyplinie kajakarstwo. W dowód uznania za wybitne sukcesy sportowe wyróżniona została także podczas tegorocznej Inauguracji roku akademickiego Stypendium Prezydenta KPSW w wysokości 100% czesnego.
 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zegar tyka. Czas ucieka.

KPSW w Bydgoszczy na Ciebie czeka! 

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu naszą promocją Zapisując się teraz możesz zyskać 1410 złotych!!! - chcieliśmy przekazać, że do 31 października br. będziemy na Państwa jeszcze czekać. 

Czytaj więcej...

Nadal trwa nabór na studia w KPSW!

Kandydaci wciąż mają szansę na rozpoczęcie studiów od października br.

Ważne, aby się nie zniechęcać. Kandydaci, którym się nie powiodło przy pierwszym podejściu na maturze, mają jeszcze szanse na studia w naszej uczelni” – mówi Kierownik Biura Rekrutacji, Monika Dołęgowska

Trzeba tylko zarejestrować się przez internet 
srs.kpsw.edu.pl/ i dostarczyć dokumenty.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na targi edukacyjne w Grudziądzu!

Jutro, 23 marca, zapraszamy do Grudziądza na XII Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni. Na naszym stanowisku będziecie mogli porozmawiać z pracownikami KPSW, zapoznać się z ofertą Uczelni i wziąć udział w ciekawych konkursach z nagrodami. Do zobaczenia!
 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl