Integracja sensoryczna z certyfikatem diagnozy i terapii SI

- kursu I II° przy współpracy z PTIS lub z certyfikatem OS Bambans w Hiszpanii

Adresaci: absolwenci studiów magisterskich humanistycznych, nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, fizjoterapeuci, rehabilitanci, lekarze.

Cele: zdobycie wiedzy,  umiejętności i kompetencji niezbędnych do diagnozowania dzieci
z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego oraz projektowania programu terapeutycznego.

Dodatkowe formy doskonalenia zawodowego:
• Terapia ręki
• Warsztat z hiszpańskim terapeutą (temat zostanie podany w trakcie trwania zajęć)

Absolwent otrzymuje:

• świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych
  • certyfikat ukończenia kursu I i II stopnia wydany przez Polskie Towarzystwo Integracji Sensorycznej w Warszawie
  • wpis do rejestru terapeutów PTIS (po spełnieniu wymagań regulaminowych organizacji)
Absolwent uzyskuje tym samym prawo do kwalifikacji celem prowadzenia pomocy terapeutycznej w formach określonych przez MEN.

Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie.

Liczba miejsc ograniczona do 30 słuchaczy. Decyduje kolejność zgłoszeń.