Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Święto Uczelni – Wiwat AKADEMIA KUJAWSKO-POMORSKA

Dzień 28 stycznia 2023 roku był dla AKADEMII KUJAWSKO-POMORSKIEJ dniem szczególnym. Tego dnia obchodziliśmy Święto Uczelni. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy po ponad dwóch dekadach funkcjonowania na rynku polskiego szkolnictwa wyższego z uczelni zawodowej zmieniła status na Uczelnię Akademicką. Dzięki temu jako jedyna z uczelni niepublicznych w Bydgoszczy dołączyła do grona szkół akademickich. Od lat jest niekwestionowanym liderem na rynku szkolnictwa wyższego.
 

Czytaj więcej...

Rekrutacja Zimowa trwa. Zapraszamy!

Ruszył nabór zimowy. Nie czekaj do października, wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem

AKADEMII KUJAWSKO-POMORSKIEJ

(Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy) już w marcu.

Czytaj więcej...

Rzecznik Patentowy - zawód przyszłości

Studenckie Koło Naukowe KLINIKA PRAWA  ma zaszczyt zaprosić Sz. Koleżanki i Kolegów na spotkanie nt.,, Rzecznik Patentowy - zawód przyszłości", które poprowadzi Pani mgr inż. Katarzyna Jarosz, rzecznik patentowy, Profesjonalny Pełnomocnik przed EUIPO (European Union Intellectual Property Office).

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Święto Uczelni

W związku z uzyskaniem statusu UCZELNI AKADEMICKIEJ i zmianą nazwy Uczelni z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy na AKADEMIĘ KUJAWSKO-POMORSKĄ oraz Dyplomatorium serdecznie zapraszamy całą Społeczność Akademicką, wykładowców, studentów, absolwentów, pracowników, byłych wykładowców, byłych pracowników, sympatyków
a także przedstawicieli środowisk współpracujących na Święto Uczelni.
 

Czytaj więcej...

Drzwi otwarte

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte 28.01.2023 r., godz. 9.30 - 10.30, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, sala 214A, budynek A, I piętro, ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz

 

Czytaj więcej...

103. rocznica powrotu Bydgoszczy do Polski

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski serdecznie zaprasza na obchody 103. rocznicy powrotu Bydgoszczy do Polski w piątek 20 stycznia 2023 roku. Uroczystości na Starym Rynku z zachowaniem ceremoniału wojskowego rozpoczną się o godz. 12.45. O godz. 12.00 w bydgoskiej Katedrze odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzyny.   

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl