Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Warsztaty w Trokach na Litwie

Dzięki współpracy z Ośrodkiem Szkoleniowym w Trokach nauczyciele akademiccy oraz pracownicy KPSW mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych w ramach programu Erasmus+. Był to kolejny punkt programu przedstawicieli Uczelni, którzy udali się na Litwę.

Czytaj więcej...

Zostań Ambasadorem Ministerstwa Finansów

Od 1 czerwca 2021 r., studenci i doktoranci mogą zgłaszać się do drugiej edycji programu Ministerstwa Finansów– Ambasadorzy MF. To pionierski program instytucji publicznej, w którym ambasadorzy będą częścią drużyny MF.

Czytaj więcej...

I dzień wizyty przedstawicieli KPSW na Litwie

Przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy są w trakcie wizyty u partnerów na Litwie. Zespół pracowników KPSW udał się do Niemenczyna oraz Wilna na wyjazd szkoleniowy w ramach programu Erasmus+.

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2021/2022 trwa!

Rekrutacja na studia I i II stopnia JUŻ TRWA. Wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym! Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł.

Czytaj więcej...

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl