Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Uroczysta sesja Rady Miasta w teatrze z okazji 678. urodzin Bydgoszczy

Jej Magnificencja Rektor prof. AKP, dr Helena Czakowska uczestniczyła w dniu 18 kwietnia br. w uroczystej sesji Rady Miasta Bydgoszczy w 678. rocznicę nadania praw miejskich. Podczas sesji wręczone zostały laury i nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Uroczystość odbyła się w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy. 

Czytaj więcej...

IX Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki - już za nami

Tegoroczna IX edycja Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki trwała do 08 do 14 kwietnia 2024 roku. Celem tej cyklicznej inicjatywy jest popularyzacja nauki, kultury i sztuki oraz intensyfikacja umiędzynarodowienia studiów, a także promocja osiągnięć naukowych AKP i naszych zagranicznych partnerów. W tegorocznej edycji można było znaleźć interdyscyplinarne wykłady otwarte, warsztaty, imprezy interkulturowe, wystawy.

Czytaj więcej...

Dni NCN 2024 w Bydgoszczy: otwarcie rejestracji na warsztaty

Zapraszamy do rejestracji na warsztaty odbywające się w ramach Dni Narodowego Centrum Nauki 2024 w Bydgoszczy.
Celem Dni NCN jest zaprezentowanie oferty Narodowego Centrum Nauki badaczkom i badaczom pracującym w różnych ośrodkach akademickich i naukowych w całym kraju. W ramach Dni NCN organizujemy spotkania tematyczne i dyskusje, a także warsztaty dla naukowców, w tym doktorantów, pracowników administracyjnych jednostek naukowych, pracowników zajmujących się tematyką otwartych danych badawczych oraz studentów.

Czytaj więcej...

II Tydzień akademicki - zostań radcą prawnym

W Akademii Kujawsko-Pomorskiej w Bydgoszczy w dniu 10 kwietnia 2024 r. odbyło się spotkanie w ramach II Tygodnia Akademickiego organizowanego przez Krajową Izbę Radców Prawnych oraz samorządy radcowskie terytorialne we współpracy z Uczelniami danego regionu. Jest to kolejny owoc współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Bydgoszczy.
 

Czytaj więcej...

Radca prawny w przedszkolu

Edukacja prawna podejmowana i realizowana na każdym poziomie jest niezwykle istotnym elementem mającym wpływ nie tylko na stan świadomości prawnej społeczeństwa ale i ugruntowanie budowane od ponad 30 lat w naszym kraju społeczeństwa obywatelskiego.
 

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl