Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

GRAND PIK 2023

Polskie Radio PiK zaprasza Twórców - Dziennikarzy, Reportażystów do wzięcia udziału w piętnastym Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Grand PiK 2023” i organizowanych w ramach Konkursu Warsztatach Sztuki Radiowej. 

Główna idea Konkursu - „utwory może różnić gatunek, ale musi łączyć sztuka”, pozwala na przegląd różnorodnych form radiowych, zatem liczymy, że będziemy obserwować zmagania twórców słuchowisk i reportaży, jak i innych form, niemieszczących się w zdefiniowanych gatunkach radiowych.  Towarzyszące Konkursowi Warsztaty Sztuki Radiowej będą jak zwykle miejscem, platformą do wymiany doświadczeń, nie tylko z zakresu edukacji medialnej.  Tegoroczny Konkurs Artystycznych Form Radiowych i Warsztaty Sztuki Radiowej „Grand PiK 2023” odbędą się od 8 do 12 maja w Bydgoszczy, w studiu Polskiego Radia PiK.  Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 maja br. w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego.  Moderator Warsztatów: red. Ewa Dąbska – dziennikarz Polskiego Radia PiK, specjalizuje się w publicystyce kulturalnej - teatralnej, literackiej i muzycznej. 

Wszelkie zapytania dotyczące Konkursu Grand PiK 2023 można kierować do Doroty Gruszki - Kierownika Biura Organizacji i Zarządzania, tel. 600 226 687, e-mail: dorotagruszka@radiopik.pl 

 

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca, więcej informacji w regulaminie.

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl