Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Informacja dla studentów pierwszego roku

Szanowne studentki, szanowni studenci pierwszego roku, z ogromną przyjemnością witamy Was w murach naszej Uczelni. Zapraszamy do świętowania z nami tego wyjątkowego dnia jakim jest uroczysta Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2022/23. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji.

 

Inauguracja odbędzie się 1 października 2022 r. (sobota) o godzinie 12.30 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej  w Bydgoszczy przy ul. Toruńska 55-57 w Auditorium Maximum (aula 301A, III piętro, budynek A) . Podczas Inauguracji odbędzie się Immatrykulacja Studentów 1-go roku, która jest zgodna z Ustawą w celu otrzymania pełnych praw studenta.

Przed ceremonią zaplanowaliśmy dla Was spotkanie organizacyjne o godz.11:15  z  Władzami Uczelni oraz osobami wspomagającymi proces kształcenia, którzy przybliżą Wam sprawy studenckie, sprawy związane z organizacją i systemem studiowania, prawami i obowiązkami studentów, a także np.: z działalnością biblioteki, czy Centrum Obsługi Studenta i Dydaktyki czy kwesturą. Na spotkaniu przybliżymy Wam funkcjonowanie  Internetowego Systemu Obsługi Studenta (ISOS).

Studenci kierunku prawo przeszkolą Was z zakresu praw studenta. Następnie osoby z Centrum Obsługi Studenta i Dydaktyki wręczą Wam legitymacje oraz inne stosowne dokumenty.

 

Do udziału w tym podniosłym wydarzeniu serdecznie zapraszamy Was drodzy Studenci z osobami towarzyszącymi oraz Waszymi bliskimi. Liczna obecność sprawi nam szczerą wielką radość.

 

W dniu 8 października 2022r. o godzinie 18:00 odbędzie się Msza Św. z udziałem J.M. Rektor i Senatu KPSW, pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Bydgoskiego Krzysztofa Włodarczyka w intencji studentów i pracowników KPSW oraz ich rodzin w Kościele pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy plac św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty (Fordon)

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@akp.bydgoszcz.pl